| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Jak se dá zvládnout tolik bolesti?

[<<Předchozích 10] Příspěvky 1120 z 38 [Dalších 18 >>]
Astrit
3.12.2010 15:49:34
Známý mých rodičů přišel o celou rodinu v jedné sekundě. Při dopravní nehodě mu zahynula manželka a jediná dcera ve vysokém stupni těhotenství. Říká se, že Bůh na člověka naloží jenom tolik, kolik unese, ale přežít tolik utrpení je někdy nad lidské síly.Člověk si musí vážit každé minuty s bližními, nikdy nevíme,jestli je nevidíme naposledy. A všichni naši bližní by měli vědět jak moc je máme rádi, měli bychom jim to připomínat, protože právě tohle člověku přinese aspoň malou úlevu, když se stane takové neštěstí.
30.11.2010 19:06:25
...jaké to je. Přišla jsem před 18 lety o sestru a synovce,díky tomu, že řidič nedával pozor a nedal přednost na křižovatce. Zůstal manžel se starším synem.Tomu tehdy bylo téměř deset let. Děsivé bylo i to,že se to stalo těsně před vánoci a navíc 11 dní před sestřinými narozeninami. Moje maminka se s tím dodnes pořádně nevyrovnala. Jediným světlem tehdy v té strašné události bylo to, že jsem v té době čekala syna.
30.11.2010 17:19:58
Také se přidám,uplně mi to rve srdce,ale tatínek se stím nakonec skvěle vypořádal ~x~ má mojí uctu
Ananta
30.11.2010 11:17:49
Pro věřícího a materialistu asi odlišné... jaký? Možná by to stálo za samostatné téma. Já se nechci u tak citlivé situce v článku pouštět do diskuzí, nerada bych, aby se sem zanesl spor. Z mého pohledu má smysl úplně všechno, jen ho nedokážeme hned postihnout, někdy to může vyznívat tvrdě, ale pochopení toho proč z nějakého důvodu trpíme je naopak velkou milostí v životě.
Klarisanek
30.11.2010 10:52:26
Anato, nemuzu s tebou souhlasit. Jaky asi hlubsi smysl ma takovehle utrpeni?
Ananta
30.11.2010 8:51:19
Mrazivý článek, mrazivá zkušenost... ale mám pocit, že se to rozpadlo na fyzické úrovni, ale oni se stále všichni milují. Ten muž musí být silná osobnost, každé utrpení má nějaký hlubší smysl. Přeju hodně sil na cestě ~x~
hokkaid
29.11.2010 19:59:45
když se to stalo, táta s ním hrál ve Filharmonii, je to strašná tragédie
Ronja
  • 
29.11.2010 19:19:24
Jenže podle zákona je vražda úmyslný zabití, a já si myslím, že je to tak dobře, i když nesouhlasím s pěti rokama kriminálu za TOHLE zabití z nedbalosti.
  • 
29.11.2010 17:59:31
Jsem z Chrasti. V té době,kdy se to stalo jsem byla se školou na výletě v Londýně-každému z nás chodily útržkovité informace-nikdo v tu chvíly nevěděl,co se vlastně stalo-jisté bylo, že autonehoda a zemřelo dítě a rodič. Všichni jsme měli hrozný strach,aby nešlo o někoho z naší rodiny, ale když jsme se dozvěděli o koho jde, nikomu z nás se neulevilo- rodinu, které se to bezprostředně týká má rád snad každý člověk v Chrasti. Spolu s kamarádkou jsme na to místo donesly po návratu domů svíčky a brečely jsme. Slyšela jsem,že na pohřbu několik lidí omdlelo-nedivím se-taková tragédie otřese s každým. Drogy jsou prostě hnus- nejhorší na tom je,že ten člověk ublížil takové spoustě hodných lidí. Sám si odsedí pár let(myslí,že 5)-teď jde o to,jestli si z toho aspoň veme poučení... Jsou ti lidé vůbec napravitelní?
kreditka
29.11.2010 16:38:39
Majo přesně jsem to tak myslela, jen to neumím tak dobře vyjádřit jako ty ~R^
[<<Předchozích 10] Příspěvky 1120 z 38 [Dalších 18 >>]

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.