| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Může být závislá na čokoládě?

[<<Předchozích 20] Příspěvky 2123 z 23 
Hilly.
6.8.2010 9:16:11
...a cpu se čokoládou, co dostala moje starší dcera od babičky~f~
6.8.2010 8:55:15
I já mám takovou závislost. Na Milce - karamelová nebo jogurtová... Ale i "obyčejná". Jak se rozplývá na jazyku... Prostě mám období kdy bez čokolády nemůžu být a zase někdy si na ni týdny nevpomenu. Nesnažím se tomu vzdorovat, jen to trochu krotím. Za nebezpečnou závislost to nepovažuji, konec konců každá jsme na něčem závislá... ~j~
Baba Jaga
6.8.2010 8:35:20
Jsem na ní závislá a tu závislost si hýčkám. Nesežeru tabulku na posezení, tak tři kostičky denně, ale jak jí nemám (kafe plus kostička čokolády patří k mým rituálům), tak jsem nervnější než obvykle. Škoda že mám od přírody založeno na sádlo, takže kdybych se nehlídala a zbodla jí víc, neprojdu dveřma. Kdyby to šlo, tak tu tabulku denně bych dala ~j~ Taková 70% s mandlemi nebo sušenými třešněmi, mňam.
[<<Předchozích 20] Příspěvky 2123 z 23 

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.