| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Může být závislá na čokoládě?

[<<Předchozích 10] Příspěvky 1120 z 23 [Dalších 3 >>]
veronika77
6.8.2010 14:54:26
bez čokolády by prostě byl svět šedivý a smutný... S kamarádkou jsme po porodu druhých dětí dlabaly lentilky se slovy, že si jdem pro antidepresiva ~t~ mějte všichni pěkný den! V.
mišoň
6.8.2010 12:25:52
to já ale dělám, oni jí nosí, jenže my ji hned sežereme a pak koukáme~:-D
6.8.2010 11:47:19
Kafe a čokoláda, to jsou přece ještě pořád docela dobré drogy, ne? Mám to stejně a zatím s tím nemíním dělat nic jiného, než doplňovat zásoby. ~:-D
Šešule
6.8.2010 11:28:31
Čokoláda a kafe, na tom jedu posledních pár dní~w~~c~ Hlavně ta čokoláda. S celejma oříškama. Ňam~w~
Hilly.
6.8.2010 11:08:45
Mišoň, to musíš rozhlásit po příbuzenstvu, jak ty tvoje dětičky zbožńují čokoládu a budeš ji mít doma dostatek~;)
Jaana2
6.8.2010 11:05:56
si z toho děláte legraci, ale já si na čokoládě závislost vypěstovala a bylo docela těžký se jí zbavit.
6.8.2010 10:29:01
JJ, právě se prokousávám Studenskou.~:-D
Osamělá
6.8.2010 10:22:16
~R^~R^~R^ Jsem na tom naprosto stejně ~;)
6.8.2010 9:54:25
Zrovna jsem si po snídani jen tak pro radost slupla tabulku čokošky na vaření, do oběda určitě stihnu ještě Fidorku nebo dvě (šmarjá, není to reklama??) a odpoledne si skočím do sámošky pro další, protože jsem všechno čokoládové doma už vyluxovala. Bez čokolády si neumím představit ty chviličky klidu, kdy jsou děti v postýlkách a zrovna něco nechtějí, ani ty období stressu, kdy jsou vzhůru a NEUSTÁLE něco chtějí. Bohužel po sladkém nijak dramaticky netloustnu, takže nemám racionální důvod se omezovat v konzumaci.~d~ Trošku to leze do peněz, ale hlavně že nejsem ten závislák, to bych se v nejbližší době taky mohla dozvědět, že si budu hradit zdravotní péči ~t~
mišoň
6.8.2010 9:37:43
mnam mnam~w~
žádnou doma zrovna nemám~n~
[<<Předchozích 10] Příspěvky 1120 z 23 [Dalších 3 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.