| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Prohlášení občanského sdružení Zachovejte dětský domov v Pyšelích

[<<Předchozích 10] Příspěvky 1120 z 34 [Dalších 14 >>]
24.11.2009 18:30:14
Však právě proto s ním nechci být dávána do jedné lajny ani žertem.
Markéta
  • 
24.11.2009 17:15:09
No dobrý, tenhle argument by byl v pořádku, kdyby pan hejman prohlásil, že peníze, které by byly potřeba na rekonstrukci domova v Pyšelích (a že to bude hezkých pár miliónů) věnuje na podporu současných a budoucích pěstounských rodin tak, aby se VŠECHNY děti z domova umístily a domov nebyl potřeba. Ale tak to přece není. Debata se nevede, zda dětské domovy nebo pěstounská péče, ale zda je správné děti jen tak přešoupnou jinam, když už pro ně existuje stabilní prostředí etablovaného děcáku.
Jája
  • 
24.11.2009 17:08:54
Nezlobte se, ale nejde třeba jen o to, že ta děcka by neměla žít v dětském domově, ale třeba v pěstounských rodinách? Kdo bojuje za dětské domovy? Navštívil jste je někdy někdo? Já v něm nějakou dobu pracovala a ještě dneska se mi ježí srst při představě, že tam děcka žijí valnou část svého života!!! Vždyť se tam pro život nic nenauší a DD jsou jen vysavačem na peníze!!!! Na peníze ze státního rozpočtu!!!
Misula
  • 
24.11.2009 14:59:18
Já ho taky nevolila, ale myslela jsem středočeský kraj. Ale 22tis. preferenčních hlasů také o něčem vypovídá.
magggi synáček z léta09
24.11.2009 13:40:25
ok, necháme dohadování. Původně totiž šlo o to, že je Rath zralý do klece a vykrystalizovaná arogance...
magggi synáček z léta09
24.11.2009 13:40:24
ok, necháme dohadování. Původně totiž šlo o to, že je Rath zralý do klece a vykrystalizovaná arogance...
Milada.
24.11.2009 12:22:21
Misule,
jestli teda mohu ~t~ Náš okres si ho nezvolil ~a~~o~
misule
  • 
24.11.2009 12:20:43
Autorka nesmyslu, že se jedná jen o bouři ve sklenici vody, je zcela jistě úplně mimo!!!

Zajímalo by mě ale co můžeme dělat, abychom podpořili ty, kteří bojují o záchranu DD. Ráda bych nějak pomohla, ale nevím jak.

Pokud jde o Ratha, tak to je tragédie celého středočeského kraje, ale co jsme si zvolili, to máme. Ruší se regionální doprava, neopravují se silnice, neočkuje se,......... nejsou peníze. Dle Rátha za to může Bendl (mimochodem taky měkný gauner), nicméně pravda je taková, že Rath potřeboval zaplatit své volební sliby, placenou inzerci v Bohemia denících a co zbylo to rozkradl. Lidé z kraje se o tom bojí mluvit, aby nepřišli o práci, ale absolutně se nerezpektují jednotlivé kapitoly rozpočtu. Bere se odkudkoliv na cokoliv, výsledek je, že není na nic. No, hlavně, že ušetříme 30kč za poplatky a děti jezdí zadarmo. Určitě to ocení např. ti, kteří se nedostanou do práce, protože nepojedou vlaky.
24.11.2009 8:37:53
No vidíš to, já taky díky svému životu a práci a přátelům znám spoustu lékařů, a nemám zkušenost, že se jich všechno hned dotkne a neumí si dělat legraci ze sebe samotných a že se hned zježí, když se někdo dotkne jakéhokoli, byť neznámého kolegy... Asi se stýkám s jinými lékaři než ty.

Mmch vadilo by mi, i kdybys uvedený výrok napsala o jakémkoliv jiném povolání nebo obecně o skupině obyvatelstva. Holt nemám ten správnej smysl pro humor.
magggi synáček z léta09
23.11.2009 23:35:13
1. Znám mnoho zdravotníků, tedy i doktorů, díky své původní profesi zdravotní sestry...
2. Mezi lékaři mám já i moje rodina dobré přátele i příbuzné.
3. Vystudovala jsem dvě vysoké školy a jednu VOŠ a stále studuji ještě školu další.
4. Ani jedna "moje" škola není medicína.
Z výše uvedených faktorů jsem si za mnohá léta o doktorech a studentech medicíny vypracovala jakousi utkvělou představu - třeba, že se jich všechno hned dotkne a neumí si dělat legraci ze sebe samotných a také to, že se hned zježí, když se někdo dotkne jakéhokoli, byť neznámého kolegy... ~t~
Většina. Neříkám, že všichni.
A ten výrok mám od jednoho z lékařů - ten má nejen smysl pro humor, ale i pro realitu...
~;) ~2~ ~v~
[<<Předchozích 10] Příspěvky 1120 z 34 [Dalších 14 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.