| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Prohlášení občanského sdružení Zachovejte dětský domov v Pyšelích

 Příspěvky 110 z 34 [Dalších 24 >>]
Markéta2
  • 
30.11.2009 16:56:17
Ani já bych se nedivila. To by vysvětlovalo ten manévr s novým domem. Achbože, kde to žijem?
Marty
  • 
30.11.2009 16:54:01
Podarilo se mi zjistt z duverhodneho zdroje, ze pan Rath planuje zridit v Pyselich golfovy resort a z detskeho domova vybudovat zazemi pro tento resort.

Prijde mi to dost pravdepodobne a nedivil bych se tomu.

Je treba se proti tomu postavit a udelat vse proto aby se tak nestalo!
Markéta2
  • 
30.11.2009 16:13:22
http://zpravy.idnes.cz/rath-bere-zpatecku-detsky-domov-v-pyselich-by-se-stehovat-nemusel-p9h-/domaci.asp?c=A091130_155400_domaci_ban
Milada.
25.11.2009 21:38:25
Jájo,

jasně, já chápu jak to myslíš. Ale to je tady celkem OT, že.
Jája
  • 
25.11.2009 21:36:24
Já vím, že o to Rathovi nejde. Ale mělo by o to jít nám. Vždyť v tom děcáku se děcka nic nenaučí, v 18 je vyšoupnou s pár švesťákama a až se jim narodí děti, jsou tam zas. To je jak perpeetum mobile.
Já v děcáku dělala a i ne docela ideální rodina by byla pro děti lepší než děcák.
Tajtrdlík
25.11.2009 13:05:33
Ráth je gauner, ale moc dobře ví, že se mu jen tak nikdo nepostaví, protože ruší hospice, dětské domovy, omezuje investice do nemocnic apod. Lidé, kterých se to dotýká se neumí bránit a ani na to nemají čas. Kdo ze zdravých lidí se zajímá o situaci težce nemocných ve svém kraji, kdo z mladých má přehled o životě seniorů, kteří rodiče znají situaci v dětských domovech, když mají své ratolesti u sebe a řádně se o ně starají? Kolik takovíchto podlostí vůči bezbraným lidem se ještě do sdělovacích prostředků nedostalo? Ráth je ubožák, lidi, kteří by se mu mohli postavit se snaží umlčet např. tím, že za ně platí poplatky a všechny chyby hází na předchozí vedení kraje a ti mu jako hluší a slepý zase uvěří. Jak zase zdůvodní totu sviňárnu? Zase mu všichni uvěří a ti co mu nevěří, tak se to bojí dát najevo, protože po jeho čistkách ve všech krajem vedených organizací, mají strach, aby se jim Ráth a jeho přisluhovači nepomstili.
Ale v klidu si připoměňme 20LET SVOBODY hahahaha.
Tajtrdlík
25.11.2009 12:51:24
Jen dodatek Rátha zvolili hlavně ti co nešli volit, protože vyhrál jen o pár hlasů. A ti co ho volili ho zvolili, jen protože slíbil zrušit regulační polatky.~q~
SnowWhite
25.11.2009 10:56:03
Je nepochopitelný, že někdo může zvolit takový prase dementní, ulhaný a kradařský. Ale to jsou socani - zvolej i Paroubka jen aby nevyhrála ODS.... moc lidí zde nedokáže přijmout fakt, že jeden má míň a druhý víc a že je to tak normální. Patrně se jim stýská po dobách, kdy jsme všichni měli hovno ale někteří větší :-))
Milada.
24.11.2009 23:44:44
Jájo,

ne, tak o to opravdu nejde ~t~

Zkus si ten článek přečíst a třeba kliknout i na ten prolink :)
24.11.2009 18:47:09
...co jsem pochytila, tak nejde o prestehovani deti z Pysel do pestounskych rodin, ale do jineho objektu. Souhlasim, ze pobyt v DD je nestastnej, ale o to dr. Rathovi fakt nejde......
 Příspěvky 110 z 34 [Dalších 24 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.