| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Náš Kubánek a jeho trápení

[<<Předchozích 20] Příspěvky 2130 z 125 [Dalších 95 >>]
21.8.2009 11:01:22
Liší se to region od regionu. Někde nárok je, jinde není, co pozoruju.

Posudková lékařka se přece musí řídit diagnózou, kterou dal gastroenterolog nebo alergolog, přece, ten dítě dlouhodobě sleduje! Nikoli posudková lékařka!!!
opice...
20.8.2009 22:18:09
Pokud je diagnoza polyvalentní alergie, tak na prodloužený rodičák nárok není.
Syn má intoleranci laktozy, dle tabulek bychom na rodičák nárok měli, ale posudková mu dala diagnozu polyvalentní alergie, jelikož měl v dětství ekzém a má alergii na mák a sezam.
Podali jsme odvolání, bylo nám řečeno, že to bude trvat asi rok!
kili
  • 
20.8.2009 21:48:38
nikoli, ve všem se jistě nevyznám a v čem se nevyznám, k tomu se nevyjadřuji, o potřebách péče u pacienta v anafylaktickém šoku něco málo vím, tak jsem si dovolil naznačit kamzykovi, když dovolíte i bez padnutí
kili
  • 
20.8.2009 21:46:07
:-)) jsem si myslel, ale přenesme to na jinou diskusi, já se tady nechci dohadovat a jak vidím, invektiva už tu je,

Milada.
20.8.2009 20:32:54
No mne by to taky zajímalo, z čeho zase kili vychází!

Vždycky nám řekli Rectodelt a Epipen.

Kili, jako Vy se vyznáte ve všem jo? I v alergologii! ~y~ Já asi padnu!
20.8.2009 20:21:18
Aha, já si toho vůbec nevšimla, díky za odpověď- nemohl byste to trochu rozvést? Případné vedl.úč.adrenalinu, o kterých se zmiňujete mě zajímají a taky : Cetirizin liquid nebo Diphenhydramin - jaké léky toto jsou? Mě byl doporučen Rectodelt a následně právě Epipen...
Milada.
20.8.2009 18:55:58
Kamzyku,
ale jo, jen bojujte a žádejte. Za mojí dcery to takto schválený ještě nebylo, takže jsem musela sedět doma bez koruny, tak jako kdybych měla 2 zdravé děti a přitom byla líná jít dělat :) A navíc z toho nedělání vycházej ty magorský podmínky jako je ta družina a spaní ve školce.

Ale stejně záleží na tom, jak se který posudkář zrovna vyspí, to se mi zase znova potvrdilo :-)
kili
  • 
20.8.2009 16:20:25
mrkla jste na tu první pomoc ?
  • 
20.8.2009 15:29:01
aha, tak příště zkusím s ní. díky!
20.8.2009 15:26:20
Bublanino, nárok je a hotovo.
[<<Předchozích 20] Příspěvky 2130 z 125 [Dalších 95 >>]

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.