| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Digitální tma

[<<Předchozích 20] Příspěvky 2130 z 120 [Dalších 90 >>]
Helena, tři dospělé děti
  • 
19.5.2009 12:23:01
Tak mě to vyprovokovalo k tomu, že počítám, kolik lidí opravdu znám, kteří nemají televizi, napočítala jsem přes deset rodin. Takže ono jich bude přece jenom poměrně dost.
Martina-S
19.5.2009 11:17:36
Když ona je jinak strašně hodná... akorát prostě v životě z továrny spěchala k domácímu zvířectvu a na pole, aby se rodina měla dobře. Takže má jiné životní hodnoty... určitým způsobem ji chápu (i když se podle ní řídit nechystám).
Martina-S
19.5.2009 11:12:54
To je to, na co s úsměvem upozorňuje Petr :) aspoň vidíš, jak nám je, když nám pořád někdo vnucuje, že naproti sedačky musí být televize :) a to ti tady ještě nikdo nenutí, že televize je špatná, jenom píšem, že jsme si ji nepořídili proto a proto. A neříkám, že bych nemohla žít s televizí :) zatímco ti, co ji mají, se od té doby na nás dívají s takovým nějakým podezřením :) a tvrdí, že časem si ji pořídit MUSÍME. Tak na to odpovídám, že až ta doba přijde, klidně si televizi pořídím, nejsem fanatický odpůrce, jenom KONKRÉTNĚ TEĎ ji k ničemu nepotřebuju.
A vůbec největší radost, že ji nemáme, zažívám, když mi se mi někdo snaží prodat rozšířenou nabídku kabelovky - je vidět, že na odpověď Nemáme televizi opravdu nejsou zvyklí :)))))
Teraza Horáková
19.5.2009 11:04:40
Škoda, že někdy babičky nemají tlačítko OFF, což? JJ, chápu..... my máme takového dědečka. A proč jedete na hory?? na lyže?? si zlámete nohy atd...
Teraza Horáková
19.5.2009 11:01:49
no, u nás je TV vážně spíše zvuková kulisa (pokud to není řvoucí rádio:-)) nepřítelem sexu jsou knížky!!! ne moje (já čtu sice pořád), ale když se manžel k nějaké dostane. Usne třeba v 8 večer po první stránce :-))))
Martina-S
19.5.2009 10:59:19
Tak ztracený čas je skoro všechno, i to čtení a hraní společenských her, sport, divadlo :) naše babička prostě nechápe, proč nás baví kolo a běžky, protože v té době, kterou promrháme, by se dala udělat nějaká práce. Nemluvě o penězích, které to stojí. Ale to je na samostatnou diskusi, to sem nechci tahat. A navíc myslím, že některé filmy mě docela obohatily... :)
Teraza Horáková
19.5.2009 10:50:45
snadné Petře, já NIKOHO TAKOVÉHO fyzicky neznám, krom www.rodina.cz :-))))

Tak proto je mi to divné.

kreditka
19.5.2009 9:40:35
Jenže ať zž čučíš do monitoru na film nebo do televize na film je to stejně ztracený čas ~a~
Jana+3 zlobři
  • 
19.5.2009 9:35:06
Když jsme se brali (před 8 lety), dohodli jsme se, že to zkusíme bez televize. Nechyběla nám, nechybí a zatím snad chybět ani nebude.
Děti se dívaj na pohádky z DVD přes PC. Ale moc je to nebere. Raději si hrajou. Nejstarší jde v září do první třídy, tak nevím, jestli nebude v kolektivu handicapovaný. Snad ne.
Myslím, že s manželem máme víc času pro sebe samé. Můžem v klidu pokecat bez televizní kulisy, zahrát nějakou hru a sem tam něco fakt dobrýho zkouknem z DVD. Nám televize nechybí a jak to bude s dětmi, to se teprv uvidí.
Petr
  • 
19.5.2009 9:26:11
Divím se že to ještě nikdo nezmínil. Televizi bych mimo jiné prohlásil za nepřítele manželského sexu :o). I po koukání na dojemný tříhodinový film od Kurosawy na notesu do jedenácti už je únava veliká, ale takhle se rozhodně nekoukáme moc často. Protože kvalitních filmů je málo.
[<<Předchozích 20] Příspěvky 2130 z 120 [Dalších 90 >>]

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.