| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku O předškolní péči

[<<Předchozích 10] Příspěvky 1120 z 940 [Dalších 920 >>]
2.6.2009 13:56:30
Kimmy ale v jednom prispevku psala ze OCR ktere je v CR jinde vetsinou neni a tudiz ona ho nemuze pouzit.
2.6.2009 13:19:21
Tak to bych chtel vedet co to je za praci kde je tydenni pracovni doba 7 smen. Vyraz pani doktorova se pouziva pro nepracujici a nudici se zenu pana doktora a pro pracujici lekarku je prinejmensim hanlivy vyraz.
2.6.2009 10:45:01
Muzi meli drive take dost velky problem se zaradit po 2 lete prezencni vojenske sluzbe. Uz jenom ranni vstavani do prace. My jsme chodili na 5.30. Tak byli prvni dny v praci po vojne dost krusne.
2.6.2009 10:18:51
Ja byl nekolikrat u obvodniho lekare ktery mel pohotovost a musel k vyjezdu a prijel az za dve hodiny nebo nam rekla sestra abychom prisli odpoledne nebo druhy den.
1.6.2009 15:12:28
Tato dizkuze neni o postizenych detech ale o predskolni vychove a Anca vehementne zastava nazor RD az do 4 let.
1.6.2009 13:57:05
Je opravdu snadné tady vést diskuze na téma "odložené dítě", když o něčem, jako je dobrá práce nemáte ani páru. Z vašeho přízpěvku jsem pochopila, že vás i synka živí vaši rodiče. Navíc vám ho hlídají, což znamená, že ste jim dítě pověsila na krk a "starejte se". Je mi jasné, že mi to zase vyčtete, jak to není pravda, ale opravdu na mně nepůsobíte jako samostatná matka. Amy navíc nikde neřekla, že by dítě viděla jen 1 hodinu denně. Prostě měla o své dítko postaráno v jesličkách (třeba 4 hoďky denně), kde jsou specializovaní lidé, kteří ví, jak se co patří. Je to to samé, jako když dítě hlídá prarodič (na stará kolena), nevidím v tom rozdíl. Tak či tak vaše dítě není s matkou. Můj bratr taky musel do jeslí, když byl malý a musím říct, že ho to nijak nepoznamenalo, je to zdravý, vyrovnaný a cílevědomý člověk, který na svě dětství vzpomíná velmi rád. To samé říkám i já.
Je jasné, že paní, co sedí v kanceláři celý den, píše dopisy a mejly, může odejít ze svého zaměstnání klidně na celé 4 roky a váš zaměstnavatel vám ho je povinen držet až do vašeho návratu, ale doktor (resp. chirurg), ten to určitě nemá tak jednoduché. Vyjde lehko ze cviku, má velmi důležité povolání, jsou tam samé změny a nové věci, které musí sledovat a musí se je i učit v praxi. Nebo si myslíte, že co dělá v té práci? Sedí na sesterně a vykládá vtipy? Mají velkou zodpovědnost a chci vidět zaměstnavatele, který pustí chirurga na několik let z nemocnice jen tak....~a~
1.6.2009 11:32:48
Asi tady bylo hnusne napsano ze Anca se nestara o dite a je cely den na internetu.
1.6.2009 11:20:20
Taky bez zadne odpracovane doby neni zadna volba delky RD. Zbyvaji jen ty 4 roky. Takze tady nebyla volba ale z nouze ctnost.
1.6.2009 11:03:47
Kdyz nejsou nejake problemy v rodine tak taky neni zadny soud na urceni osoby vhodne k vychove ditete.
1.6.2009 10:59:39
Co to má společného s touto diskusí o postižených dětech...pokud ovšem nejste postižená vy paní mojpol...asi máte syndrom Anča...:-©
[<<Předchozích 10] Příspěvky 1120 z 940 [Dalších 920 >>]

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.