| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Syndrom kočárkového stresu

[<<Předchozích 10] Příspěvky 1120 z 117 [Dalších 97 >>]
Kačka,Nikolka,Dominik
  • 
8.4.2009 20:15:40
Ano,je jasné že si každá mamina nějak poradí,jinak to ani nejde,to bych nesměla vytáhnout paty z baráku,tady jde o princip a o to jak jsou k sobě lidé bezohlední a nechápu proč bych měla držet pusu a nechat si to líbit,tím že mám dvě děti nejsem méněcená,tak aspoň zanadávat si můžu,ne!Jsem ráda za to že ty dva koblížky mám a rozhodně bych neměnila,taky nečekám že si z toho okolí sedne na zadek,ale mlčet rozhodně nebudu!
Kačka,Nikolka Dominik
  • 
8.4.2009 19:54:40
tak já si to s Vámi vyměním,manžel se vrací domů pozdě večer nebo v noci,babičky pracují a děti jsem si udělala já takže nechápu proč bych je měla pořád cpát babičkám,malé obchůdky tu nemám a i kdyby tak musím s dětmi dovnitř,protože venku je rozhodně nenechám,že.Ne každá maminka má tu výhodu že manžel nakluše domů brzy odpoledne a ještě je tak akční že zajde nakoupit,nebo se postará o děti,že!
Kačka,Nikolka,Dominik
  • 
8.4.2009 19:48:11
Jen chci poděkovat za příspěvky,jsem ráda že nejsem sama,vždycky u pokladny mám stresy,markujou to strašně rychle,nestíhám uklízet nákup,děti jsou nervní,lidi koukají jako sůvy že zdržuju a ze mě leje pot.Všem maminkám přeji pevné nervy :-)
8.4.2009 13:50:55
Jo, ta bimbátka jsou tam napevno. Odsunuje se část, na které je "kolotoč". Dobrá terminologie~:-D.
helena + veverčátka
8.4.2009 7:46:38
Nitěnko,
já prostě nejprve nandám nákup do tašky, pak TEPRVE platím a pak teprve beru drobné zpět!
U nás v bille se mi to také stalo, že kočár, nákup, peníze, a ještě rvát vše pod kočár. Prodavačka sice kouká a čeká na peníze, evidentně není úplně spokojená, ale mě to přijde lepší než koukat jestli se mi dítě nevyklání z kočáru, zároveň platit a zároveň nandavat do košíku. Je to jejich problém. Já si nejprve vezmu nákup, pak za něj zaplatím a tašky si nandám do kočáru už mimo, ale odmítám se handrkovat s jiným zákazníkem, že tenhle kus nákupu je můj a tenhle už je jeho. Oni totiž jakmile vrátí, jedou další nákup, což už je další lahůdka. Jednou jsme tam takhle stáli tři. No a pak se v tom vyznej!
Když chtěli našetřit na místě, tak nemají holt holky na kase takové prémie za rychlost u pokladny no. Ale já se kvůli nim nezblázním.
Druhá věc je, že často dělají chyby při markování a já si ceny celkem pamatuji a tak se vracím s lístečkem třeba i kvůli padesátníku (stejně chodíme na prochajdy denně - teď i 2x kdy je hezky).~t~ Ale ve výsledku jim myslím ušetřím mnohem víc, kdyby na ně přišla ČOIKA.~;) Někdy je to ok, někdy se tváří jak čínský bůch pomsty. Ale já jsem asertivní a usmívám se za každých okolností.~t~
8.4.2009 7:31:39
No ja mam sice jen jedno dite ale i tak to je(byla hruza)u nas socialka bydli ve starem baraku kde jsou do prvniho patra schody(Kdyz jsem mela hluboky kocarek,ktery vazil asi 20 kilo plus dite tak jsem proste na socku musela vzdy s nekym jet.,hruza
Lenka
  • 
7.4.2009 23:26:39
Já mám taky často stres a to mám dítě jedno.
Kromě chování dítěte narážím často neustále na problém, že žiju v historickém městě, kde není nejmenší snaha učinit obchody a úřady bezbariérové.

Takže - nakupuju pokud to jde bez dítěte, pokud to nejde jen tam, kde vidím z obchodu na dítě. Je jen minimum obchodů, kam se dá vjet.
maja
  • 
7.4.2009 23:12:07
bimbáky taky miluju

placení u pokladny kdy jedno dítě se válí po zemi, druhé řve a dožaduje se něčeho a zboží se valí, ze mě leje, lidi koukají....lahůdka
maja
  • 
7.4.2009 23:07:55
jo dveře, to je kapitola sama pro sebe, mnohdy se fakt s těma dveřma rvu jak blázen . Dveře předemnou...kočárem strkat do nich nebo se natahovat metr daleko, to samé když se kočár táhne pozadu a člověk si otvírá. To zas praštějí do kočáru. A fakt príma je když se tam lidi cpou a dveře stejně nepodržejí.

A co mě fascinuje ze všeho nejvíc je to, že nízkopodlažní autobus zastaví metr od chodníku. To by snad ani nemusel být nízkopodlažní, když si už musím říkat o pomoc s přenesením tak ty schody to by už bylo jedno.
maja
  • 
7.4.2009 23:00:55
Jezdit s kočárem po městě je vůbec zajímavý....dala bych architektům a podobným většinou asi mužům do ruky na měsíc kočár a pak by teprve koukali s čím vším se ženská musí porvat. Schody jsou snad všude a ve výtazích mladí a perspektivní jedinci a pro kočár místo není.A to je štěstí , že tam výtah je, na mnoha místech vůbec výtah není. Metro je v tomhle směru snad nejhorší věc co může kačárkáře potkat, takový Kačerov , když potřebujete projít podchodem na autobus. Lahůdka.Na CHodově je sice plošina, ale věčně nefunguje a když , tak jede jak šněk. Jak to ti vozíčkáři dělají, je mi jich upřímně líto.

Pro dvojčata jednoznačně volím kočár , kde děti sedí za sebou. Takový jsme měli a tam kde vjede normální jednokočár vjede tenhle taky , takže problémy s šířkou nejsou vůbec žádné. Dostanete se jak na eskalátor, tak do MHD , no prostě všude kde normální jednokočár.
[<<Předchozích 10] Příspěvky 1120 z 117 [Dalších 97 >>]

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.