| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Imunita novorozence

 Příspěvky 110 z 61 [Dalších 51 >>]
Klára
  • 
10.9.2013 8:27:35
Já jsem kojila porád a stejne byla malá porád nemocná. Zkusila jsem koupit sirupek donald a od té doby jej kupuji pravidelně. Od kašlíku a nachlazení máme klid:-)
3.11.2008 21:57:53
Kdyby jenom první rok. Syn chodí do školky už druhým rokem a je to stejné jako vloni. V září nastoupil, chodil 2dny a 3.se vzbudil s rýmou. Naštěstí byl přítel v PN a pak měl dovolenou, tak zůstal Domík doma. V říjnu nastoupil a 4.den opět rýma a kašel a po týdnu i horečky, tak byl zas 2týdny doma. Dneska šel opět do školky a už se děsím kdy to zas začne.
Když chodila do školky moje sestra, byla každou chvíli nachlazená celé 3roky a zlepšilo se to až v první třídě. Doufám, že to u Domíka tak nebude.

Laďka + Domík
3.11.2008 21:48:21
Paní doktorka Žádníková vynalezla téměř před 40 lety vakcínu Colinfant newborn, která se dnes podává jen nedonošeným dětem, ale i u zdravých dětí je 60% šance, že dítě nebude mít astma a alergie. Stojí 700Kč, dává se obden stříkačkou do pusinky asi 2 týdny, může ji napsat doktor na "plně hradí pacient". Informace o této vakcíně jsem získala z nástěnky v Podolí. Ačkoliv je tam popisována doslova jako zázrak pro děti alergiků, zdravým donošeným dětem ji nedávají. Konzultovala jsem to se spoluautorkou výzkumu paní doktorkou Černou, která mi vakcínu napsala. Starší syn má astma, 60% šance, že ho dcera mít nebude, mi za těch 700 korun stojí. Hledejte informace o věcech, které vás zaujmou :-)
Lady Jane
  • 
2.11.2008 14:02:06
Má 3,5 letá dcera byla plně kojena do 1 roku. Za celou dobu ani jednou nezamarodila. Letos v září nastoupila do školky. Po měsíci chytla od ostatních dětí rýmu a dávivý kašel. Také není divu. Některé maminky dítě do školky pošlou i přesto, že jim není právě hej. Příkladně tento pátek byl ve školce chlapeček s vysokou horečkou. Chudák ani nejedl, jen plakal, kašlal a tekly mu svíčky. Když se podobně "postižených" dětí sejde více, můžete mít imunitu jakou chcete, být kojení či nekojení a nepomůže Vám ani svěcená voda. Bacil na Vás prostě skočí. Má dcera dostala ATB, kapky do nosu a sirup na kašel a 14 dní zůstala doma. Od ní to samozřejmě chytil její malý téměř 8 měsíční (plně kojený) bráška,který ještě navíc nemá žádné očkování. Vyjma nezahojeného TBC z porodnice. Takže se trošku třesu, co se zase ve školce objeví.
kreditka
1.11.2008 19:41:11
My máme meteostanici, která nám ukazuje kolik stupňů je venku i doma. Jinak malou oblíkám jako sebe + 1 vrstva navíc (když je parno, tak je ale třeba jen v plíně). Když je opravdu zima a má být v kočáru tak ji dám teplejší bundičku a nohy do pytle u sporťáku a je v pohodě.
Saraqua
  • 
31.10.2008 20:59:44
Naprosto souhlasím. Moje starší dcera nebyla prakticky kojená vůbec a také nebyla skoro nemocná. Mladší dcera byla kojená do 9. měsíců a je nemocná neustále.
Monika
  • 
31.10.2008 17:48:45
Nejak mi nedoslo, ze matka by mela mit protilatky vuci planym nestovicim.
kreditka
31.10.2008 16:11:58
Bazének byl ve stínu pod třešní a malá měla kšiltovku :-D je to k neuvěření, ale sousedka měla opravdu na mysli klasickou podzimní či zimní čepici.

Mimochodem dnes jsem šla ráno do krámu, malou jsem měla v zimní bundě, čepici, rukavičkách, teplých punčoškách, navrch jsem ji dala lehčí kalhotky jo a nožičky měla v zatepleném pytli co máme ke sporťáku - potkala jsem sousedku - tentokrát se hrozně divila, že dítě není ve fusaku a přikryté dekou (ještě že nevěděla, co má malá pod bundou, to by ji asi kleplo), jen dodávám, že u nás byly 2 °C, ale krásně hřálo sluníčko. Jen mě tak napadá, do čeho bude dotyčná paní balit svoje dítě až bude - 3 °C :-D:-D:-D
Linda
  • 
31.10.2008 15:38:20
No přesně! Normálně je třeba 30 stupňů a on má na sobě dlouhé kalhoty a triko s dlouhým rukávem. No a pak je třeba 15 stupňů a on má to samé! Když je kolem 10, vezme si k tomu třeba vestičku :-). Mně přijde v tomto fakt mimo, ale já jsem zas pro něj citlivka, co se při každé změně teploty převlíká...
Lucka 345
31.10.2008 9:48:03
Jo - takového tatínka máme přesně doma taky! Navíc v létě chodí jako pumpa a v zimě zas kibicuje, že moc topíme. Má to v hlavě nějaké pomíchané....:-)
 Příspěvky 110 z 61 [Dalších 51 >>]

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.