| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Jak mu to vrátím

[<<Předchozích 10] Příspěvky 1120 z 129 [Dalších 109 >>]
Lída+2
29.9.2008 13:19:27
super článek..už dlouho jsem se tak nezasmála~:-D

....starší se budil co 2 hodiny 14měsíců...bylo to šílený. Jak bych mohla po manželovi chtít,aby k němu vstával, když šel do práce..to teda nechápu....to mi příjde od té jedné maminky sobecký! I víkendu budíž!:-)
..postupovala jsem u obouch stejně a přesto mladší vydržel spát celou noc 6měsíců... a pak se budil jenjednou...
(nedávno jsem se nad tím zamyslela... a jediný co mě napadlo..přístupem porodnice- staršího mi na noc sebrali a donesli až ráno a celou noc jim svítili pro mě z nepochopitelných důvodů)..mladší byl pořád u mě.....

...on člověk nebude muset snad ani čekat až ty dětí začnou vyspávat.... Syn ten budič...měl nedávno svojí první vážnou nemoc a ATb měl po 6 hodinách...musím říci, že jsem si ho vychutnala:-Dv poslední fázi nemoci kdy mu bylo líp a žbrblal..proč ho nenechám spát a budím ho....tak jsem mu vysvětlila, že to jak ho budím je nádhera co dělal on jako miminko....:-D...měl řeči typu...proč bych to dělala...co jsem asi tak chtěl....vždyť já spím od vždycky rád.:-D
Bumbi&05,08,10
29.9.2008 12:18:02
druhý je ještě hodnější ~:-D
Bumbi&05,08,10
29.9.2008 12:16:39
Libíku, vždyť já vím...
svoje děti učím spát tím, že já v noci taky spím a lásku ke spánku jsem jim předala a stále předávám ~;)
Svoji "výchovnou" metodu bych nazvala "v noc se spí".

Monča, Matýsek 21 měsíců
  • 
29.9.2008 10:58:52
skoro každá mamina tady má nebo měla uplakaný děcka, kteří ji v noci budí a proto se nedivím, že přemýšlí o tom, že mu to až bude velký oplatí (vím, že je to braný s nadsázkou, to je jasný). Já si vůbec na mýho drobečka nemůžu takhle stěžovat. Malej je hrozně hodný, dokáže si sám hrát beze mě třeba hodinu, v noci krásně spinká a usíná už sám. A jelikož si vše uklidím a také uvařím, když je vzhůru, tak si s ním chodím po obědě lehnout, takže jsem více odpočinutá, než když jsem chodila do práce. Teď plánujeme ještě jedno dítě, tak jsem zvědavá, jestli to bude opak. Pevné nervy, hlavně v noci:))!!!!
29.9.2008 10:54:05
ahojda,

bezva nápad :-)
Já nespala pořádně už 3 roky a měsíc, od doby co ten starší rarášek vykoukl na svět. Za 2 a 1/2 roku se k němu přidal druhý čertík, rovněž nespavec. Manžel chce ještě 3. dítko, ale myslím, že pro mě by to byla čistá mozková sebezvražda. Peru prádlo s tabletou do myčky na nádobí, zapomínám platit v restauraci a klidně odcházím, úspěšně si zablokuje bankomatovou kartu poté, co 3x zadám špatný PIN, na staršího syna volám, ať vyleze z toho odpadkového koše, byť se mi zrovna rochní v koši prádelním apod. Co si nenapíšu, to zapomenu.
Rárášky miluju a taky bych pro ně udělala všechno na světě, ale troška spánku by přišla vhod.
hezký den

Iva a lumpíci
29.9.2008 10:17:49

Ha ha, brečím smíchy, úplně ty noci vidím. Taky mě těší, že jsou ještě věci, které ten můj terorista nedělá. ~:-D~:-D~:-D
Gabika, Abby 2.5 r.
  • 
29.9.2008 9:45:57
Velmi pekny clanok. Vidim ze ludia so zmysom pre humor este existuju. Mam rada taketo nadnesene vyjadrenia nasej mamickovskej lasky ;-). Caparti maly milujeme ich so vsetkym co k nim patri. A tak to ma byt.
29.9.2008 0:22:52
V Deklaraci se píše, jak deklarantka celou noc učí trpělivě spát dítě. To je mi zcela vzdálené, protože já v noci raději spím a je pro mě daleko snazší, aby rozmazlený terorista spal také (v jakékoliv postýlce).

Má mateřství mě navíc poučila, že čím víc dítě rozmazluji, tím je hodnější. Asi, že nekumuluje negativní energii vzdoru.

pozn. mým dětem je 23,20 a 3 roky:)~;)
Bumbi&05,08,10
28.9.2008 23:51:12
ja tu reakci chapu... me se pri cteni vybavovalo znovu a znovu "ouvej, ouvej, rozmazleny terorista"

Je mi blizsi "deklarace materstvi", clanku se ani zasmat nejsem schopna, asi jsem suchar.
Jíťa
  • 
28.9.2008 21:08:38
Už mám dítko pubertální a když mě svým chováním pořádně vytočí tak jí říkám: Já ti přeju abys jednou měla přesně takový děti, jako jsi ty!
Někdy to dokonce i pomáhá aby si uvědomila že to fakt přehání.
[<<Předchozích 10] Příspěvky 1120 z 129 [Dalších 109 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.