| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Nevěry nejsou pověry

[<<Předchozích 10] Příspěvky 1120 z 454 [Dalších 434 >>]
Grainne
27.8.2008 18:54:41
Monty, klid.
My se k sobě zase vůbec nehodíme - dle sdělení naší profesní psycholožky. Každý z nás je určitým způsobem nevhodný partner pro toho druhého. No ale štrachej mezi tou spoustou lidí ten ideální protějšek k sobě podle odborných příruček. Já se vůbec divím, jak spolu můžeme existovat, aniž by došlo k fyzickému násilí.
No a ten papír pořád taky nemáme.
...a že by se někdo z nás blížil ideálu:-D
27.8.2008 18:53:18
Já nevím, kdy si děláš prdel ze sebe a kdy z druhejch
27.8.2008 18:52:02
Nemá, má rád manželku, která je nejlepčejší na světě a já jsem dobrá jenom do postele.
A dost o tom, zas až tak moc jak myslíš mne to nebaví.
27.8.2008 18:44:18
Koukám, že ti nejde o to, jestli ti někdo náhodou lže nebo ne, tebe baví vo něm psát

no tak jo, má tě rád, nejvíc až na měsíc
27.8.2008 18:39:23
Přálelství je snažit se o to, aby ten druhej měl co nejmíň problémů.

27.8.2008 18:30:57
Ke mně samozřejmě přátelský není, toho nejsem hodna. Nesplňuji totiž ani jeden ze základních mužských požadavků na partnerku a jsem vhodná toliko k postelovým hrátkám 100x jinak, ať už s prostitutkou nebo bez. To je určeno výhradně pro manželky, které prošly náročným výběrovým řízením a osvědčily se i v mimořádně extrémních zátěžových podmínkách.
27.8.2008 18:28:47
Monty,

aby bylo jasno, já nejsem mravokárce, nejsem ani velký vykladač celoživotních lásek, dokonce říkávám, že láska nebejvá.(právě, že jenom přátelství,..)

Já si myslím, že zažíváš něco pěkného, tak se toho drž.

Jenom když tak zeširoka popisuješ své vnímání něčeho a nikdo ti moc nerozumí, neubráním se někdy zlapidárnění.

tentokrát to bylo, že on nelže.
27.8.2008 18:24:53
Aha, tys to myslela naopak. Že je přátelský a tolerantní ŽM k manželce... tak to jo. To je jiná.

;)
27.8.2008 18:20:09
Mně přijde velice přátelské, že se stará o nemocnou ženu a nekrmí ji podrobnostmi, jak je to pěkné s mladou spisovatelkou, jak je přátelský k tobě?
27.8.2008 18:18:12
Myslíš, že k přátelství a toleranci je nutný mít oddací list, jinak jde čistě o tělesnou přitažlivost?
Zvláštní názor, ale budiž, právo na vlastní názor má každý. ;)
[<<Předchozích 10] Příspěvky 1120 z 454 [Dalších 434 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.