| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Máme krásného syna. Tatínek neví, že není jeho…

[<<Předchozích 10] Příspěvky 1120 z 725 [Dalších 705 >>]
5.8.2008 10:12:37
ANO SOUHLASÍMR^
muzkolem35
  • 
29.7.2008 22:35:17
absulutne nejhorsi ponizeni muze
magda.....
  • 
29.7.2008 20:14:55
AHOJ,DEKUJU ZA CLANEK....JSEM NA TOM STEJNE...A...MAM PERFEKTNE FUNGUJICI MANZELSTVI..JEDEN BLBEJ ULET..ALE .MALA JE ZLATICKO..A...ZATLOUKAM....TRAPIM SE,MORIM SE,UZIRAM SE,..ALE ..MUSIM SE S TIM NAUCIT ZIT...MUSIM....NIKDY BY ME NENAPADLO, ZE SE MI TO STANE..TAKY JSEM BYLA SILNE PROTI NEVERE..ALE..NIKDY NERIKEJ NIKDY...A ZROVNA.....

PREJU TI TAKY HODNE SIL..A VLASTNE VSEM,KTERY JSOU NA TOM STEJNE...
mumbaba
25.7.2008 16:17:28
Moc se mi líbí termín zaběhla jsem se... I mně se to stalo párkrát v dlouhém životě, děti mám ovšem jen s manželem, jinak vždy šlo o šikovné muže i mně zkušenou ženu, tak se milé přiblížení obešlo bez pokračování, ovšem troufám si tvrdit, že bych to unesla zamknout si pusu na zámek, kdyby ano. On ten můj taky není se svatozáří, měl vždycky menší potřebu pomazlení než já, a měla jsem žebrat? Nebo být rozmrzelá z trvalého nedostatku něhy a bez pocitu ženskosti? Ostatní byly většinou dlouhodobější vztahy s kolegy, ale ti také byli vzornými manželi a otci, jenže jinde, než u mně, a tak to vidím kolem sebe, aniž bych soudila kohokoliv, stále. Také je to velmi těžké, vybrat si partnera či partnerku na celý život, aby vám sedl ve všem, to snad ani nejde. Důležité je si stále chtít dělat dobré zázemí, a to s přiznanou nevěrou s následkem v podobě dítěte opravdu nemůže fungovat. Takže neříkat a přestat na to myslet, dítě je jeho a táta dítěte - komu to ublíží, když to zůstane tajemstvím? Nikomu. A komu to prospěje, když se to zveřejní? Nikomu. Krásný film pro pamětníky Prstýnek je také toho názoru...
Lucie
  • 
25.7.2008 10:38:40
Mě se stalo něco podobného. Také koktejl namíchaný z menší manželské krize, do toho rytíř, který přesně ví co a kdy říct.Prostě k tomu došlo...Použili jsme prezervativ,ale s hrůzou jsme zjistili, že selhal. Okamžitě jsme jeli na gynekologii, užila jsem dvě tablety Postinoru , mimochodem prvni tabletu jsme užila do dvou hodin po!!!!. Vztah jsem ukončila a celou záležitost pustila z hlavy, snažila jsem se veškerou mysl a snahu obrátit k tomu, aby to doma zase klapalo. Už jen pro to, že máme pětiletého syna...a opravdu doma se to zlepšilo a dokonce to bylo moc hezke, skoro jako na začátku vztahu.
Když mi vynechala menstruace, brala jsem to nejdříve naprosto v klidu,prostě jen zpoždění, když jsem si udělala test, krve by se ve mě nedořezal.... Následoval druhý, třetí, čtvrtý...všechny pozitivní. Vzhledem k tomu, že s manželem jsme se ten měsíc spolu téměř nemilovali, a vždy jen s ochranou, bylo to jasné. Okamžitě jsme šla na gynekologii a gynekolog mi sdělil, že ano, Postinor není 100% a on dokonce někdy pacientklám říká,aby se pro jistotu chovaly jako těhotné...Navíc jsem pouze měsíc předtím vysadila hormonální antikoncepci, tělo tedy bylo "nabuzené", udělal mi ultrazvuk a potvrdil, že stáří plodu zcela odpovídá době, kterou jsem uváděla.
Má situace, tedy byla jiná v tom, že já nemohla ani doufat, že to je manžela, já měla takřka 100% jistotu. Vůbec jsem nevěděla co mám dělat, dítě jsme si moc chtěla nechat,ale zároveň jsem věděla, že nesnesu vidět každý den, jak můj manžel dítě chová,každý den z něj dělat hlupáka, každý den lhát a vědět, že se to stejně provalí. Stačí úraz nebo jen testy krve.Kdyby to bylo první dítě asi bych se rozhodla jinak,ale riskovala jsem, že rozbiju kvůli svému úletu rodinu synovi, který na tátovi visí. Věděla jsem , že není dobré řešení, je jen několik špatných řešení a já musím vybrat to nejmíň špatné, respektive to, které odnese co nejmíň lidí. Biologický otec se sice k tomu postavil čelem, chtěl,abychom se k němu i se synem přestěhovali,ale já věděla, že to bylo jen pomíjivé okouzlení a že moje místo se synem je jinde, že oba milujeme mého manžela. Navíc jsem nechtěla zkoušet budovat vztah s člověkem, kterému ve 42 letech nevydržel žádný vztah déle než jeden rok. Byla jsme si jistá i tím, že kdyby se dítě narodilo, dělal by si na něj nároky a chtěl se s ním stýkat, takže by se to provalilo téměř určitě. S těžkým srdcem jsme se rozhodla pro interupci, šla jsme na ní hned, na začátku 4. týdne, nechtěla jsem, aby začalo bít srdíčko,aby se ve mě ten tvoreček vyvíjel a tím víc trpěl. Zákrok nesu těžce, není den,abych nebrečela,abych si nevzpomněla, abych to malé neprosila o odpuštění. Částečně mi pomohla jedna kartářka, která mě řekla, že ona sama na interupci byla, a za dva roky se jí narodilo dítě, o kterém si je jistá, že má duši toho, co se mělo narodit, že prý duše se reinkarnuje až v 5. měsíci těhotenství....Vím, tonoucí se stébla chytá, ale aspoň trošku se mi ulevilo. Budeme se s manželem pokoušet o miminko a já jen prosím tu dušičku,aby jen trochu počkala, že se narodí, jen prostě o trošku dýl, než měla...
A věřím, že to všechno mi mělo něco dát, byla to tvrdá lekce,ale dala mi pokoru, sílu vážit si toho co mám a vědět, že to pomíjivé okouzlení za to fakt nestojí a že nikdy nedržíme situaci jen ve svých rukou. Nelituji toho rozhodnutí,ale spíš toho, že jsem k tomu nechala dojít.
23.7.2008 16:06:21
JSEM VE STEJNÉ SITUACI. VEZMU SI TU LEŽ DO HROBU. KDYBYCH ŘEKLA PRAVDU, UBLÍŽILA BYCH TÍM HLAVNĚ MANŽELOVI A CELÉ RODINĚ. TAKHLE SE TÍM BUDU TRÁPIT JEN JÁ. ALE DÍTĚ NADEVŠE MILUJI. I MUJ MUŽ. A TO JE TO HLAVNÍ, NE? BUDU MÍT VÝČITKY I MNOHO OTÁZEK AŽ DO KONCE ŽIVOTA, ALE SNAD SE S TÍM NAUČÍM ŽÍT. UVÍTALA BYCH I RADU OD LIDIČEK STEJNÉHO OSUDU, DÍKY MOC. NENÍ TO ALE VŮBEC LEHKÉ TAKHLE ŽÍT. STÁLE VE LŽI. ALE CO JSEM SI ZAVAŘILA, TO SI TAKY SNÍM!~s~ VÍM ŽE NEJSEM JEDINÁ, ALE MYSLÍM SI ŽE ŘÍCT PRAVDU, SE NĚKDY NEVYPLÁCÍ. JE TO MÉ TAJEMSTVÍ A STÍM TAJEMSTVÝM BUDU ŽÍT AŽ DO KONCE. PRAVDOU BYCH UBLÍŽILA!!!!!
22.7.2008 22:11:14
Nechápu, proč manžel nechápe, že 50 korun v 70. letech a dnes je rozdíl. Napiš mu nákup za 200 a dej mu 50 a pošli ho do krámu. :-D Dceru bych k takové diskuzi nezvala. Dohoda je na vás dvou. Za co utratí svoje kapesné bych neřešila, je to její věc (pokud nekupuje drogy a to asi za takovou sumu těžko).
fugu
  • 
22.7.2008 21:52:00
Luki nema extremni nazory, Luki ma pravdu.
Neni problem, kdyz muz vychovava cizi dite, pokud o tom vi, ze je cizi (do toho spada i adopce ci umele oplodneni - to velke problemy neprinasi, protoze se vi, jak to je). Problem je v tom, pokud cela rodina zije ve lzi....
jana
  • 
22.7.2008 0:27:27
Tvůj manžel očividně tuší,že chlapec není jeho, což ho určitě mrzí. Tebe zase štve, že jsi mu zahla. Bejt tebou, nedělám to ještě horší a neřeším to. Kluk má oba rodiče, a je mu putna jestli je otec který ho vychovává ten pravý nebo ne. a jde především o dítě, takže se s tím nějak smiř a neřeš to.
MishuI
20.7.2008 21:34:12
Tak na tenhle příspěvek nemohu nereagovat.Když už ta dotyčná byla nevěrná,nechť si nese i následky.Ať má i ty žaludeční vředy,ale ať proboha svým přiznáním nezraňuje chudáka partnera.Tím,že se přizná,očistí sebe.Jí se uleví.Ale co on?Jak se s tím má vyrovnat?Nevědomost nebolí.A jestli ten hřích tíží dotyčnou,nechť.To ona selhala,ať za to zaplatí.:(
[<<Předchozích 10] Příspěvky 1120 z 725 [Dalších 705 >>]

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.