| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Sestra nebo bratr?

[<<Předchozích 10] Příspěvky 1120 z 66 [Dalších 46 >>]
3.8.2008 17:58:28
Maw, ale právě že tušila~j~;), jen ji neznám nazpaměť a neberu doslova~j~. A kolik takových dětí, co dopadly blbě, znáš? Já znám zase spousty těch, co jsou doma bity a pak si tu frustraci vybíjejí na svém okolí, na slabších dětech, zvířatech apod.
Teraza Horáková
3.8.2008 17:31:35
Jo, dobré řešení, dělám to podobně, zasluhují-li trest, ale tohle slovo by mi asi vyrazilo dech........ tudíž sama nevím.
Líza
3.8.2008 17:26:23
Terezo, určitě bych mu jednu neflákla - ne že bych nikdy dítě neuhodila, ale zrovna tohle není ta situace, to myslím můžu říct celkem s jistotou. Myslím, že velmi chladné sdělení, že takhle se svou matkou mluvit nebude a tohle slovo používat taky nebude, odeslání do jeho pokoje a odepření všech příjemností pro nejbližší období (večer? několik dnů? záleží na míře mé nasranosti a taky na míře zlého úmyslu dítěte - může to taky být tak, že mu uletí ve vzteku ošklivý slovo a to bych hodnotila přece jen trochu mírněji).
madelaine
3.8.2008 17:00:20
Čím to asi bude? Jaké výhody může přinášet obelhávání sama sebe? Je jich několik. Každopádně si ušetříš práci. Nemusíš hledat a ověřovat skutečnosti. Zbavíš se bolesti plynoucí z kritického myšlení, zabraňuje totiž kognitivní disonanci ;)
3.8.2008 16:50:49
Nebojím se ani trochu, zato matky, které by nikdy na své dítě nevztáhly ruku, často ano. Čím to asi bude?
3.8.2008 16:49:34
Prima, že mi radíš, jak vnímat podobenství z Písma, když jsi prvně netušila, odkud to je. Dík. Neboj. Nemám ani hůl. Je to spíš o postoji. Většinou děti, který nikdy nedostaly, dopadají blbě. Toliko zkušenost.
Teraza Horáková
3.8.2008 16:33:44
Lízo, co bys udělala s dítětem, které by tě takhle "otitulovalo???"
3.8.2008 15:41:08
Madelaine, já taky:-). Tady to zas někdo, koukám, bere doslova...Maw, v bibli je spousta podobenství, jsou to obrazy, které je třeba dobře pochopit, aby to nedopadalo takhleRvRvRv.
madelaine
3.8.2008 12:08:00
Tipovala bych to na bibli ;)
3.8.2008 11:40:14
maw, aby si se jednou nedivila, až jedna přilítne od vlastních dětí tobě~j~, až něco jadrně okomentuješ...pže jak známo, děti kopírují své rodiče, být tebou tak se asi začnu bát~j~. A to s těma holema si vyčetla kde?
[<<Předchozích 10] Příspěvky 1120 z 66 [Dalších 46 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.