| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Sestra nebo bratr?

 Příspěvky 110 z 66 [Dalších 56 >>]
naďa
  • 
27.8.2011 1:52:21
tak to tě obdivuji, ale tu facku by ode mě dostal.....a myslím, že by si moc dobře uvědomil, že takto se mnou mluvit nebude. To už bych nemusela říkat. Já se připojím s názorem, že naše děti vůbec neví co je to tělesný trest, a že je to někdy opravdu na škodu. Tady se řeší facka, nebo dokonce plácnutí....to není týrání hlady, pálení cigaretou a pod. Tyhle případy opravdu týraných děti, vylezou vždy až po velmi dlouhé době napovrch....to je důsledné týrání. ALe dát dát dítěti...a v tomhle velmi zaslouženém případě facku...je docela na místě. Nijak dětinebiji, kluk dostal opravdu na zadek jednou, holka spíš plácnutí....ale facka jim oběma přiletěla za mnohem menší drzost.
Markéta
  • 
4.8.2008 11:45:36
ahoj lízo,
libi se mi tve nazory na vychovu. taky mam osipky z rodicu, kteri zacnou v roce placanim pres rucicku, pokracuji pres "udelas co jsem rekla a to hned !!!" nikdy se neomlouvaji detem za sve chyby a nejsou ochotni opravidlech diskutovat za zadnych okolnosti ...
a potom se mooooc divi, ze dvoulete dite jim ranu zkusi vratit, trilete a starsi bije sve mladsi sourozence. omlouva se jen pod pohruzkou a v puberte se neomlouva uz vubec a za nic a o pravidlech nediskutuje, dela si proste co chce.
a mysli si, uz abych vypad ... rodic zatim krici, dokud s nama sedis u jednoho stolu, pravidla urcuju jaaaaa!
:-((((
Markéta
  • 
4.8.2008 11:44:39
ahoj lízo,
libi se mi tve nazory na vychovu. taky mam osipky z rodicu, kteri zacnou v roce placanim pres rucicku, pokracuji pres "udelas co jsem rekla a to hned !!!" nikdy se neomlouvaji detem za sve chyby a nejsou ochotni opravidlech diskutovat za zadnych okolnosti ...
a potom se mooooc divi, ze dvoulete dite jim ranu zkusi vratit, trilete a starsi bije sve mladsi sourozence. omlouva se jen pod pohruzkou a v puberte se neomlouva uz vubec a za nic a o pravidlech nediskutuje, dela si proste co chce.
a mysli si, uz abych vypad ... rodic zatim krici, dokud s nama sedis u jednoho stolu, pravidla urcuju jaaaaa!
:-((((
4.8.2008 0:13:10
"Hodně lidí si myslí, že milovat = nechat milovaného dělat si, co chce, ale to je zásadní chyba.
Kdo miluje svého syna, nešetří svou hůl.
Kdo svého syna nenávidí, jeho hůl odpočívá v koutě."

No nazdar, krasna generalizacia.. :-D:-D
Ak netrieskam decko, tak ho nechavam robit si, co chce.. ach jo, fakt ten zakon treba (neda mi nerypnut si).
A spominat strielanie v skolach ako dosledok nebitia deti.. tiez oblubene a tiez vytrhnute z logiky, uz sa na tom bavim.. :-D
3.8.2008 20:36:19
Maw, terapeuta:-D? A to jako proč? Jen jsem se tě zeptala, kde je ta hranice, zajímá mě, jak to vidíš...

A proč na tebe reagujem? Vždycky, když tu má někdo nějaký extrémní názor, tak to prostě vyvolá odezvu, no...že je občas rýpavá... to se rýpavým reakcím někdy stává~j~
3.8.2008 19:29:07
Výkřiky tu máš spíš Ty, diskuse rozhodně není, jak se tu navážíš.
Líza
3.8.2008 19:26:46
Že by to bylo těma tvýma výkřikama o škodě rány...? O tom, že dokud děti bydlej u tebe tak bezpodmínečně poslechnou na každý tvoje slovo? Se nediv, brouku.
3.8.2008 19:15:27
Že bys mi dělala terapeuta? No já nevím, že jste se začly tak navážet do mě, když jsem vyjádřila názor, že ta facka autorky byla OK.
Že jste se do ní nezačly navážet?
Zajímavé.
3.8.2008 18:31:12
Maw, stovky??? No nevím, v Čechách asi tolik rodičů, co tělesně netrestají své děti, asi nebude, aby všichni bydleli v tvém okolí. To se mi teda nezdá pravděpodobné...

Četla jsem dobře, psala jsi, že jsi dostávala facky. A lituješ, že jich nebylo víc. A kde myslíš, že je ta hranice, kdy je toho bití tak akorát a kdy už se to zvrtne?
3.8.2008 18:18:56
Doslova ji neberu taky, v klidu.
Ale Ty ses ptala, kde jsem to sebrala, z čehož usuzuju, žes to nevěděla.

Stovky.

Nikde jsem nepsala, že dítě má být mlácené.
To co uvádíš je zcela něco jiného, než o čem jsem psala.
 Příspěvky 110 z 66 [Dalších 56 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.