| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Trochu jiné postupy léčby kožních chorob

[<<Předchozích 10] Příspěvky 1120 z 80 [Dalších 60 >>]
2.6.2008 9:05:56
to jsi asi špatně pochopila, nám právě to konopí a ten oves pomohl, ekzém jsme zcela vyléčili, jen když je přechod zima - jaro se jí osype okolí pusy, ale to je způsobeno i stravou, nesmí banány, kakao to jsou velice silné alergeny, kupovaná jablka a další věci, prostě se musí hlídat.
2.6.2008 8:37:13
Marti, moc vám děkuji za info!!! Doufám, že nám to v létě vyjde a zajedeme se do těchto končin kouknout :-).
ajuša
1.6.2008 23:43:31
ahoj holky a nevíte co zabírá na malé bradavičky? už máme vyzkoušené kde co a pořád nic nezabírá.
Věra 2 děti
  • 
1.6.2008 23:34:20
já jsem to psala jen jako tip, ne jako všelék, já taky zkoušela vše. Kdyby naše dětská věděla,...... ale docela jí pomáhal i zinkový olej (namíchají v lékárně), ale je to vážně .... zkus....uvidíš. Každý jsme jiný.
Martina
  • 
1.6.2008 20:12:45
Lom je v Obci Vápenná, k lomu dojedete autem, nebo dojdete procházkou z Vápenné a nahoru k lomu, posledních 100 m už je kamenitá cesta, autem by se dalo, ale je tam zákaz vjezdu.Kočárkem se tam dostanete v pohodě. Je tam krásně, doporučuji navštívit.
1.6.2008 19:07:31
No možná že byla škoda že nepokračovali v mazání, protože jedním z příznaků že ekzém ustupuje je právě ten že se tělo celé osype, je to způsobeno tím, že to co je schováno pod pokožkou a není vidět vyleze nahoru, kortikoidy způsobují pravý opak, zaléčují, tudíš schovávají ekzém pod pokožku, ale neléčí ho. Asi po 3 až 7 dnech začne ekzém většinou ustupovat a tělo se pomalu vyčistí. Hodně záleží na stravě, psychyce a používané kosmetice. Dcera měla kdysi velice silný ekzém, koupali jsme jí 3 týdny ve vývaru z ovsa a 2 týdny ve vývaru z cibule, promazávali konopnou mastí a když se mi po tom také takto reagovala, silným rozšířením na celé tělo, bylo nám od jedné staré moudré paní doktorky řečeno právě tohle s tím ať vydržíme. Kosmetiku jsme používali pouze SebaMed
1.6.2008 18:36:12
nemáš pravdu, že většině dětí zmizí ekzém do jednoho roku sám, některým ano to nepopírám, ale většinou je to dlouhodobější záležitost, vím to z vlastní zkušenosti. A nejen to ekzém se může objevit v jakémkoliv věku a většinou je způsoben stravou, vlivy prostředí apod. je to vlastně takový druh oparu, který máme všichni v sobě a buď se rozvine nebo nerozvine
katka+katka
  • 
30.5.2008 16:09:40
já měla taky právě Cutishelp a bylo zhoršení, ale kamarádky dceři to hrozně pomohlo (skutečně rozdíl před a po byl ohromný). Já zase můžu pochválit La chévre (dětský krém) mě pomáhá, ale naopak dceři té kamaráky vůbec. Prostě asi každému pomáhá něco jiného. Třeba takový Excipial U lipolotio mě taky nijak neohromil, ale jsou lidé, kterým nejen pomahá na promazávání, ale i při zhoršení. Ach jo, škoda, že neexistuje žádný univerzální recept na ekzém.
Dana
  • 
30.5.2008 14:45:55
Asi taky záleží od jaké firmy mast byla. Já ji kupuji od Curtis Help a je to v pořádku. Mamka mi ji koupila od jiné firmy a nastalo prudké zhoršení.
katka+katka
  • 
30.5.2008 13:03:53
Přesně moje zkušenost, známá používala konopnou mast na holčičku a vzhledem k tomu, že jsem viděla obrovská zlepšení, jsem si jí koupila taky, jenže mě způsobila zhoršení:-(
[<<Předchozích 10] Příspěvky 1120 z 80 [Dalších 60 >>]

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.