| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Mami, co je to sedlák?

[<<Předchozích 20] Příspěvky 2130 z 117 [Dalších 87 >>]
tera
  • 
2.5.2008 11:34:51
Já osobně vyrůstala na vesnici a musím říct, že když se srovnám s vrstevníky z města tak si příjdu sice trochu hloupá na modernizaci leč na život jsem připravená více já z vesnice.Myslím, že v dnešní době je už jedno kde rodina bydlí, ptž tahle doba došla mimo realizaci mých představ když vidím dnešní puberťáky nestačím se divit ať mají pět kroužků nebo žádný jsou povrchní, nemají žádnou úctu k lidem, zkouší všelijaké dostupné látky no děs nejsem "Husákovo" dítě, ale jsou věci a lidi, nad kterými se pozastavím a opravdu koukám s otevřenou pusou.Ale myslím, že mají největší vliv rodiče -pokud si udělají dítě, ptž ho má každý a mají věk tak to má jisté následky, ale pokud ho mají a jsou šťastni z toho, že se mohou o někoho starat a vychovávat a nemyslet na to kdy se vrátím do ptáce a neuteče mi tohle a tohle?pak mohou být děti i přístupnější....
madelaine
2.5.2008 9:42:18
Na tohle téma byl právě tento týden zajímavý pořad Ta naše povaha česká na ČT2. Sociologové se tam v zásadě shodli, že neestetično není specifikem venkovanů, jen lid panelákový ten bordel jaksi nemá kde hromadit :).
Souhlasím, že lidí s estetickým cítěním je v populaci menšina. Ale chci se bránit škatulkování na omezené veničany.

Naše hromada hnoje: :)


2.5.2008 7:52:35
Život na vesnici... http://bandzone.cz/chlapiksxichtemwlka
Apolena.
2.5.2008 0:13:01
Libik,
dobře :-). Žádný skanzen, teplá voda v koupelně, splachovací záchod, pračka, myčka...:-D:-D. Já vím, na to ses neptala :-). Ale i jinak celkem dobře, že vybíráme nájem v kozách, to už asi víš :-D.
Kohnova
  • 
2.5.2008 0:10:45
Hele, me uz jednou nekdo potkal, byla to divka ze sousedstvi, zrovna se chudak nachazela v intimnim momentu s blize neurcenym chlapcem (strasna predstava, jsem si jista, ze jsem takovy zbabelec, ze v te zime bych si neodlozila ani v mladi, ani kdyby me svadel Redfort a Rodenem dohromady). Strasne jsem se lekla a stydela, rikam pardon, oni nic, az kdyz jsem byla dal, povida ona: "To je tamta takova zenska, vis ktera, asi je vozrala."
2.5.2008 0:01:41
Tak to bych tě docela chtěla potkat:-D, přemejšlim kam vrazim to jezírko s káčou
Kohnova
  • 
1.5.2008 23:51:34
Libik: mane si vzpominam, ze cca pred patnacti lety me jednou nekde pod hvezdami vedl, kdyz jsme sli namol z mejdanu :D.
Jinak chodim pod hvezdama zasadne jen v zime s detmi a naklady. Kdyz jdu obcas sama, vyuzivam moznosti nerusene nahlas sproste nadavat tak, jak jinak nesmim a zpivat Habaneru z Carmen.
1.5.2008 23:44:45
Jé, tvůj můž tě vodí pod hvězdami:)
Kohnova
  • 
1.5.2008 23:40:35
Jo takle :D. Tak to nevim, protoze ceny pozemku nejsou ma silna stranka. Dekuju nebesum skoro denne, ze mam kde bydlet a mam to PEKNY :D, hehe..
Milada.
1.5.2008 23:39:03
Tedy samozřejmě Praha-západ.

Hm a jestli dobře chápu jejich web, tak ta Praha-západ je, když mají všechno v Podskalský. No hlava mi to nebere:), každopádně píší 27 km od Prahy :-)) to bude to okolí :)
[<<Předchozích 20] Příspěvky 2130 z 117 [Dalších 87 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.