| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Ach ten předvánoční čas...

[<<Předchozích 10] Příspěvky 1120 z 41 [Dalších 21 >>]
18.12.2007 20:46:19
No, já jednou musela na poště paní upozornit, že je tu ona pro mě a ne naopak. A pokud má nějaký problém s tím, že mi má převzít ofrankované dopisy, tak si asi budu muset pohovořit s jejich nadřízenou. Kupodivu to docela zafungovalo.
Dřív jsem byla holka, která si nechala skoro všechno líbit a později jsem si řekla, že mám minimálně stejnou lidskou hodnotu jako ten onen dotyčný nepříjemnec, tak proč si to nechat líbit.
Občas mě také vytočí určitá neurvalost a hulvátství lidí a říkám si, proč jsou všichni pořád tak nabručení a naštvaní, vždyť náš život trvá tak krátce. A někdy stačí přidat do života trochu radosti a naučit se mít rád sebe. Protože člověk, který nemá rád sebe, nemůže mít rád ani ostatní lidi. Promiňte mi to malé předvánoční rozjímání :-)
Jitka
  • 
18.12.2007 16:32:54
Mně je 34 a pohledy posílám moc ráda. Sice už ne tolik, jako dřív, ale tak 20 jich s manželem dohromady pošleme. Posílám samozřejmě i mailová přáníčka a SMS, ale nad pohledy není. A taky je ráda dostávám.
Evka
  • 
18.12.2007 16:28:18
Tak na ně zavolej hygieniky, ať změří hladinu hluku.
Hanka
  • 
18.12.2007 15:36:01
Vy taky máte nápady:-)))))V dnešní době jsou lidé bohužel zvyklí na SMS a maily.Sehnat poštovní známku v Pardubicích,je nadlidský výkon.Už je "vedou" jen pošty a to znamená vystát i hodinové fronty:-((Zrovna včera jsem posílala vánoční pohledy a i když nejsem tak stará 44 let,připadala jsem si jak pravěká lovkyně mamutů,která nemá na počítač a otravuje:-))Já nevím,ale pohled mě připadá zdvořilejší,než pouhá strohá SMS.Hezké Vánoční svátky a pevné nervy všem.
Hanka
  • 
18.12.2007 15:30:05
Já jsem toho názoru,že první věc která vám padne do oka bývá nejlepší.Člověk vybírá,až přebere a nakonec se v 99% vrací k tomu prvnímu.Roky jsem prodávala drůbež,tak bych o tom mohla psát romány.
18.12.2007 15:05:09
Jen k té vánoční atmosféře, mě dneska ráno seřvala paní za přepážkou pošty co jí tam mám co nosit dopisy.
18.12.2007 8:10:26
No občas si dovolím s tebou nesouhlasit.
K mému příspěvku, snažím se ti literárně vyrovnat.
Hana + 3 ks
  • 
18.12.2007 7:59:20
Dámy, tak já stromky prodávám. Naštěstí ne v supermarketu, ale ve firmě, která stromky pěstuje na plantážích a prodává je v místě. O každodenním prochladnutí a chronické rýmě psát nebudu. Zákazník, který si vybírá 15 minut je zlatíčko. Jsou tady případi, kteří nám stromky přehrabují jak slepice dvorek klidně i hodinu a půl. Nemyslím tím nakupující dvaceti třiceti stromků. Fakt je někdo schopen vybírat jeden jediný stromek 90 minut. Že ten vybraný je buď ten první, nebo naopak parádní koště je pravidlem. Při tomhle přehrabování se zákonitě zlomí nějaká větvička a tihle "vytrvalí" zákazníci nad nimi remcají nejvíc. Největší zoufalci jsou ti, co nakupují stromek pro šéfa :-). Ale "doba pobytu" je mně vlastně volná, já jsem v práci, že? Příhoda jako v článku se ještě nestala, vždy se všichni dohodli. Veselé vánoce!
17.12.2007 23:44:07
Matyldo,
jak jako, opět?
My se známe? Už jsme tady spolu někdy debatovali? Nevzpomínám si.

A mimochodem - tvůj příspěvek ti duchaplný připadá?
17.12.2007 21:53:44
No jo Bobe, nezklamal jsi - opět duchaplné.
Jenom by mě zajímalo co dělal kohout, seděl mlčky v koutě a raději držel zobák ?
[<<Předchozích 10] Příspěvky 1120 z 41 [Dalších 21 >>]

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.