| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Naše děti jsou pod vlivem. Pod vlivem reklamy.

[<<Předchozích 10] Příspěvky 1120 z 71 [Dalších 51 >>]
Markéta, syn 5 l.
  • 
22.11.2007 18:45:42
Álo, a myslíš, že bača nečučí na televizi? Pokud mám poradit - nestěhuj se za bačou, dokud nezjištíš, jak na tom po této stránce je.
kveta19
22.11.2007 17:06:40
Ja to taky tak pochopila :-)
Bouzel mas pravdu,ze nekteri rodice sve deti krmi "zdravou" cokoladou s oohromnooou reklamou :-)))
Rani
22.11.2007 16:45:04
Jirko, nemůžeš tu dámu zaměstnat jako korektora? Myslím, že bych nebyla jediná, kdo by začal číst pozorně vše jen proto, aby po ní hledal chyby. :))
Petrajda
22.11.2007 15:14:55
Jen pro jistotu: To, že jsou tyhle věci přece speciálně pro děti a plné mléka a vitamínů, jsem myslela ironicky, jen cituji reklamy a bohužel taky pár známých dospělých pod vlivem:-)
annah-2
22.11.2007 14:13:08
V podstatě souhlasím ! Televizi sledujeme řekla bych průměrným způsobem: ... reklamám se prostě v běžném životě nelze vyhnout, proto je jediným způsobem jak s nimi žít dětem vysvětlit, že kupujeme jen to co potřebujeme a třeba si občas vybereme právě podle reklamy (a neříkejme že ne.....:-)
Netvrdila bych že všechny reklamy lžou, prostě lákají a některé vysvětlují... ale jen my ty peníze z peněženky buď vytáhneme nebo ne...
Díváme se nejen na reklamy, ale i na věci kolem nás, ty hezké obdivujeme a říkáme si jestli na ně máme, jestli nám budou užitečné... dokonce i do hračkáren chodíme třeba jen tak na kukačku...a radost nějakou blbostí si taky občas uděláme....takže zdravý rozum, myslím, že tím nic nezkazím - aspoň doufám.

Ála
  • 
22.11.2007 13:51:17
Já jsem z televize,obecně jako takové,naprosto nešťastná!Nevadí mi reklamy na sladké,protože doma nemáme žádné nezdravé chipsy nebo prostě kraviny,tak je děti nevyžadují. Vadí mi,že televize vůbec existuje. Já se nedivám vůbec,ovšem manžel je televizní maniak,dívá se neustále,nebo ji má jako kulisu,takže já chodím,vypínám,neustálé hádky kvůli tomu...Už jsem uvažovala,že odejdu někam do hor a vezmu si baču.Poraďte mi co mám dělat? Nejvíc mi vadí ten vliv na děti.
22.11.2007 12:02:19
Milado,

i kdyby to nevěděla tak jde o princip. Toť vše.
Milada.
22.11.2007 10:29:36
Evo,

nevim, jak dlouho mne ctes, ale system - nesystem korektury na Rodine fakt vysvetluji uz ponekolikate :-)
Milada.
22.11.2007 10:26:40
Jirko,
no ne, Ty jsi mi odpovedel tady? :-)

No ale k vlastnim clankum - tam si priznej, ze se snazite, ale ne vzdy to vyjde :-)
Milada.
22.11.2007 10:24:26
Lizzie,

ja se domnivam, ze autorka vubec nevi, ze ten clanek na Rodine je.
[<<Předchozích 10] Příspěvky 1120 z 71 [Dalších 51 >>]

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.