| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Motivace

[<<Předchozích 10] Příspěvky 1120 z 24 [Dalších 4 >>]
12.10.2007 15:47:36
Opravdu? Jako mě se to jméno líbí dost, možná je dávám do souvislosti s několika ,,výjimečnými" jmény. Nejsem příznivcem originality za každou cenu, na stranu druhou fakt nezávidím dětem, které své ,,jméno" potkávají všude hned v několika dalších verzích. Samozřejmě každé jméno je pěkné, když se hezky vysloví, nikoho neosočuji:-)
Taky dám dost na význam jména..Benjamín..moc se mi líbí, uvidíme:-)
Ráchel, 3 děti
  • 
12.10.2007 15:44:40
to by ses divila :) znám malejch Benjami(í)nů několik... celkem asi 5... no a většina z nich má "normální" česká případně moravská jména a kupodivu to divně nezní divně!
12.10.2007 15:40:08
Benjamín mi zní lépe, ovšem Benjamin je univerzálnější..toť dilema do budoucna:-)) I když k málokterému českému jménu se hodí, takže toto rozhodování si asi ušetřím.
Ale dík!
Ráchel, 3 děti
  • 
12.10.2007 14:41:22
česky je možné Benjamin i Benjamín - znám osobně obě verze :)
Jíťa
  • 
12.10.2007 13:55:27
A to skutečně. Pokaždý, když se tu objeví nějakej článek, tak se pod ním objeví spousta (podle mě úplně zbytečné) kritiky. Šťouralové hledají chyby gramatické, slohové, použití nespisových a hovorových výrazů a konečně se najdou i tací, kteří prostě jen nepochopili, že se autor chtěl jen svěřit s nějakou pro něj úsměvnou historkou.
Taky třebas některé články nechápu, protože jsem to sama nezažila, ale proč kvůli tomu kritizovat autora, kterej to zcela určitě myslel dobře?

A o všech svejch, zde napsanejch, hrubkách vím, protože je píšu schválně! Považuju diskuzi za jakousi náhradu pokecání si u kávy. Tam taky nehlídáme, aby každý slovíčko bylo spisovný!
Jíťa
  • 
12.10.2007 13:55:02
A to skutečně. Pokaždý, když se tu objeví nějakej článek, tak se pod ním objeví spousta (podle mě úplně zbytečné) kritiky. Šťouralové hledají chyby gramatické, slohové, použití nespisových a hovorových výrazů a konečně se najdou i tací, kteří prostě jen nepochopili, že se autor chtěl jen svěřit s nějakou pro něj úsměvnou historkou.
Taky třebas některé články nechápu, protože jsem to sama nezažila, ale proč kvůli tomu kritizovat autora, kterej to zcela určitě myslel dobře?

A o všech svejch, zde napsanejch, hrubkách vím, protože je píšu schválně! Považuju diskuzi za jakousi náhradu pokecání si u kávy. Tam taky nehlídáme, aby každý slovíčko bylo spisovný!
Ivča
  • 
12.10.2007 11:51:19
Přeju Benjimu, aby mu motivace vydržela a na školu se dostal.

Máme teď prvňačku, tak až budu potřebovat, tak si vzpomenu... Třeba na sladkůstku taky zabere.
Fany
  • 
12.10.2007 11:27:13
Mě se ten článek líbí. Je o životě. Děti myslí jinak, než my dospělí.
Nevím, proč to tak kritizujete!!!!!!
Matka se o něco dlouho snažila a dítě k tomu došlo úplně jinou cestou, nic míň, nic víc. Překvapení bylo i na staně matky, že zabraly právě ty bombony, tak nechápu, že je rozebíráte.
Líza
12.10.2007 11:05:32
Budu muset Verče vysvětlit, jakou má kliku, že si ve škole může odskočit koupit kyselý hady...;-)
Eecta
12.10.2007 10:39:05
ach jo

je to o tom, jak se ho snazi namotivovat fotbalem, jeho oblibenou hrou, a tim, ze se bude ucit jenom dopoledne. a nic. a pak se chyti na predstavu, ze si muze o prestavce koupit bonbony.

jinak receno rodice se snazi motivaci, o ktere si mysli, ze je pro dite vsim - a on zabere bonbon

tedy rodic mini, dite meni

a soud o tom, ze bonbon neni pro fotbalistu to prave mi prijde zcestny...
[<<Předchozích 10] Příspěvky 1120 z 24 [Dalších 4 >>]

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.