| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Já chci taky rovnátka!

[<<Předchozích 20] Příspěvky 2130 z 55 [Dalších 25 >>]
23.8.2007 18:16:02
Ráchel, já několik let v kuse okusovala a ožužlávala propisky a tužky, a to mi bylo fakt mnohem víc než 7 let..Akorát nová tužka vyjde levněji než prokousaná mikina, to je fakt:-)
Zkuste kluka nějak odreagovat..hlavně ať si nezačne kousat nehty, to taky bylo na pytel:-)
Lída+2
23.8.2007 12:57:50
No mě teda vytrhli 2 zuby č. 4 , když jsme byla v 4-5třídě. NAsadili mi rovnátka na noc a přes den, když nebudu ve škole...
Zvykla jsme si na ně časem dobře...ani jsem pak už nešišlala, když jsem s nima mluvila.
Měla jsme je asi 4 roky.A právě díky vytržení se mi to nevrátilo.....
jediný co mi vadilo, že po utažení jsme měla asi 2 dny kdy jsem nemohla ukousnout ani kurku jak mě ty zuby boleli....:-(

Segra ty rovnátka odmítala mít dělala mamce scénky...mamka jí ustoupila a v 26letech si moje sestra nechala nandat fixní sama od sebe.
Takže možná i to se s dítkem neprat však ono si dá říci.....někdy....
Ráchel, 3 děti
  • 
23.8.2007 9:58:01
jo, zapomněla jsem říct, že je to ten skoro sedmiletej :)))
Ráchel, 3 děti
  • 
23.8.2007 9:57:38
můj syn začal zase tak před rokem žužlat trika a mikiny... několik jich už prokousal... asi je trochu neurotickej :)
23.8.2007 9:23:49
Tak to se moc omlouvám, Lizzie. :-) Už jsem se skoro radovala, že jsem odhalila Vaši identitu, a ono zas nic. :-) :-)
23.8.2007 8:42:51
To je v pořádku, nezlobím se, ale nejmenuji:-)
nekázanka
23.8.2007 7:47:54
máš pravdu, flétna je ale něco trochu jiného než klarinet, kde se nátisk staví trochu jinak a když se pokazí, dlouho trvá, než se dá zas do pořádku. u nás v hudebce jsem viděla i flétnisty s fixíky, ale my to zkoušet nebudem. abychom dali poměrně dost peněz za něco, co by jí pak znemožnilo hrát, do toho se mi nechce. a jinak to asi vyzkoušet nejde.
ono ale u těch snímacích fakt hodně záleží na disciplíně nošení – nejstarší dcera je dostala v 15, až když se povedlo upravit nějaký porazový problém, teď jí je 19, a stále je nosí na noc. a výsledek je opravdu znát. fixní nechtěla za žádnou cenu, i když je její spolužáci mají, ze začátku dokonce raději nosila snímací i přes den (jen do školy ne).
23.8.2007 7:29:31
Lizzie, nezlobte se prosím, že se na to ptám, ale mám pocit, že Vás možná trochu znám a zvědavost mě žene zjistit jestli se nemýlím. :-) Nejmenujete se Šárka? Jestli je to ode mě moc troufalé, tak neodpovídejte. :-)
Milada.
22.8.2007 23:28:34
Tethalko,

ja fakt s tim natiskem nevim. Syn chodi na hodinu zobcovky po holcicce, ktera fixni ma a příčku zvládne i s nima. Takze příčka s fixníma jde. Zda by šel i klarinet nevím, asi je treba to zkusit? (Pisu to hlavne pro info, aby se nejaka maminka nevylekala ze je s nastrojem proste konec).

Syn na pricku zacne teprve ted od zari. Na ortodoncii jsme chodili asi 4 roky pouze na kontroly a asi pred mesicem lekarka rekla ze to uz na rovnatka je. Nastesti ho tedy v zari cekaji pouze ta snimaci rovnatka a zatim pouze na horni, dolni mu bude dal sledovat. Kvuli te příčce jsem fakt rada, že to ty fixni nebudou, ale treba by se to dalo i s nima..
22.8.2007 23:17:17
Já také slyšela, že dudlík na zuby vliv nemá a např. cucání palce apod. je horší.
No, znám slečnu, co ožužlávala rohy u povlečených polštářů, vždycky ve spánku. Což byl celkem průšvih, neboť zničila (když pak rostly zoubky) čtvero povlečení do měsíce:-(
[<<Předchozích 20] Příspěvky 2130 z 55 [Dalších 25 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.