| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Víte, co jíte?

[<<Předchozích 30] Příspěvky 3140 z 320 [Dalších 280 >>]
Zutop
14.12.2006 13:27:05
jj, napsal :-/

ale ten výklad počasí! ty jsi fakt blázen ...
Zutop
14.12.2006 13:22:38
Romixx,
Ano měla jsem na mysli obchvat Plzně a vrch Valík :-). Se vším co jsi napsal nemohu nic jiného než souhlasit.
Děkuji skvělým ekologickým aktivistům!!! Ty miliardy za tunel skrz Valík šly z kapes nás všech daňových poplatníků. To vám lidi přece nemůže být lhostejné.
Akorát chci říct, že ty kamery a měřáky uvnitř tunelu mi netrápí, snažím se jezdit podle předpisů a většinou se mi to i daří.
Zutop
14.12.2006 13:09:51
Kocíku, to sis dělala srandu, že by tě to nevadilo???? Tohle nemůžeš myslet vážně.
Lavanda
14.12.2006 13:03:25
Ale třeba u nás v X by se vegetariánská jídelna rozhodně neuživila a i obchůdek se "zdravou výživou" mele z posledního a moc šancí mu nedávám.
Katka
  • 
14.12.2006 13:01:39
Těch nekuřáckých restaurací by taky mohlo být víc. já znám v Brně jen jednu. když chcem s malou někam na oběd, tak musíme tam.
cizinka1
14.12.2006 12:59:46
Budilko, no, v tomto ohledu je Brno super. V poslednim roce jeste nabidka se rozsirila o vegetarianskou nekurackou restauraci (par kroku od jinak take studentami a umelcemi oblibeneho Spolku).
Kocík, syn 5 a dcera 16 měs.
14.12.2006 12:59:01
Ty "výcucy" z knihy jsem záměrně vybrala takové, aby nad nimi člověk zůstal v němém úžasu a říkal si, to snad není možné. Opravdu stojí za to si tu knihu přečíst (já osobně jsem po přečtení byla celkem v šoku, ale po čase, kdy jsem se nad tím vším zamyslela, mi došlo, že je to prostě fatk). A názorové rozdíly mezi námi prostě jsou, je to fajt, že si takhle můžem "pokecat" a myslím, že je to pro všechny strany prospěšné (já taky nevím všechno a ráda se to dozvím třeba od tebe).
Katka
  • 
14.12.2006 12:56:20
Tak to je přesný. Já jsem tam byla jen asi třikrát a nikdy jsem tam pořádně nic nekoupila. Jen manžel si tam nakoupil sladkosti a to bylo všechno. je to tam jak hospoda čtvrté cenové.
Zutop
14.12.2006 12:54:25
Budilko, myslím, že si najde prostředky, bohužel, korupce stále vládne :-(
Lavanda
14.12.2006 12:54:05
cizinko, ty býváš v Brně, že? Znáš vegetariánskou jídelnu Oáza? Tam se študáci hlavně z fildy zdravě a docela levně nají a není to vůbec drahé. Celé studium jsem se tam stravovala a svědčilo mi to velice. :o)
[<<Předchozích 30] Příspěvky 3140 z 320 [Dalších 280 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.