| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Čokoláda pro vnitřní i vnější použití

[<<Předchozích 20] Příspěvky 2130 z 37 [Dalších 7 >>]
Pampeliska
  • 
21.11.2006 16:52:33
Mnam, uz me zbyva jen jedna rada Studenske pecete ( velke,horke).
Rozdelana dnes odpoledne po precteni clanku............:-)
Lei
21.11.2006 15:53:21
Věro, posílám pozdrav :) Zrovna plením tabulku Ritter Sport, však víte - Quadratisch-Praktisch-Gut (toto německé motto mě vždy dokáže pobavit) - a ejhle, copak je to za nový článek na titulní straně...
Přivítala jsem i zmínku o vůních. Ano, jde to moc dobře dohromady, mohu potvrdit. Vůně a čokoláda jsou totiž mou dlouholetou vášní. Od dob hromadění známek, céček, testů a "vše o Jasonu Donovanovi" :D má sběratelská mánie vykrystalizovala už jen ve dvojí artikl - čokoládové obaly a vše kolem parfémů :))) Obé je nekončící příval slasti...

Nedá mi to a maličká poznámka z vlastní zkušenosti nakonec...většina Američanů v mém okolí (Pennsylvánie) nedala dopustit na evropský (belgický) typ čokolád. Ona totiž Hershey chutná trochu jako čokoládová poleva ze ztuženého tuku...
amisis
21.11.2006 15:06:43
Dej pokoj!Čokoláda mňammm.
Dana
  • 
21.11.2006 14:22:38
Dík Vladane,já totiž nikoho takového neznám,který má problém jako já.Po granku mi nic neni, ale to mi chutná spíše jako kakao. :-))
21.11.2006 14:05:22
Někomu se "navaluje" po špenátu (bílkovém sněhu, sněhových pusinkách, citronovém máslovém krému, kokosu, ořeších), někomu po čokoládě. Všechny výše uvedené skupiny obyvatel mám ve svém okolí.:-)
S tím se nedá nic dělat. Člověk si musí najít něco jiného (co takhle mlsat granko?:-)))
Dana
  • 
21.11.2006 13:58:49
jelikož já už od základní školy jí nemůžu. :-(( Po snědění se mi po ní dělá zle od žaludku(nejedenkrát jsem i zvracela).A je jedno jestli sním jeden čtvereček nebo celou tabulku.Nevím čím by to mohlo být a neví to ani moje doktorka.Moje dcera miluje čok. Kinder,kterou jsem milovala také.Když jí kupuju,nejraději bych jí snědla všechnu i za cenu "volání do záchodové mísi".Ale pak radši odolám.Takže si užívejte své sladké drogy.Radši bych byla při těle,ale abych si mohla dopřát čokolády kolik chci. :-((
llll
  • 
21.11.2006 13:58:20
Přispějte svou troškou do mlýna a podívejte se na diskuzi o zvýšení rodičovského příspěvku.Opravdu je to zajímavá debata
21.11.2006 13:54:09
Tak to já ne - zbožňuju kvalitní,hořkou čokoládu. Nebudu uvádět značky ale obzvlášť ta, co ji v reklamě lejou na oloupaný pomeranč ..... áááách. Normálně orgasmus. Zato mne vůbec nelákají veškeré přeslazené čokotyčinky a pod.
21.11.2006 13:30:49
Já si tu exkluzivní dopřávám tak jednou ročně. Jinak mám rád čokoládu na vaření - je hořká, má vysoký obsah kakaa a skoro žádný cukr. A navíc je levná:-)
Jinak doporučuju vyzkoušet tu čokoládu s chilli - zkusil jsem to (jako hořký nápoj - ne s cukrem) a můžu říct, že ta chuť a vůně je něco fantastického:-)
amisis
21.11.2006 12:58:12
Dělala jsem s chlapíkem, který snědl denně neskutečně moc sladkého.V šupíku měl zásoby a druhým dělal šílené chutě. :-))
[<<Předchozích 20] Příspěvky 2130 z 37 [Dalších 7 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.