| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Prohlášení ke kampani proti plánovaným porodům mimo nemocnici

[<<Předchozích 20] Příspěvky 2130 z 672 [Dalších 642 >>]
PajaMM
7.11.2006 13:07:40
Cizinko,

to neva, hlavne, ze se vam tam dari a libi...:-)

A 35? To je pohoda. Ale jeste si zive pamatuju vek, kdy mi 30 pripadalo jako stari a ted se mi to blizi a porad si pripadam v pohode a v nejlepsich letech :-))))
cizinka
  • 
7.11.2006 12:56:56
Danielo,
Bohuzel ti se skolou nemuzu poradit, protoze momentalne (to takovy na nekolika roku prodlouzeny moment:-)) nezijeme v CR, jen tam byvame a nevim zatim jak to bude dal.
Je mi pres 35:-), takze musim spechat s miminkem, ale jinak to jsou nejlepsi leta;-).
PajaMM
7.11.2006 12:48:30
Cizinko,

ja vim, ze mam cas a moznosti. Snazime se od cervence lonskeho roku, ale vlastne az posledni 3 mesice mam celkem normalni cyklus a to jen diky cviceni podle Mojzisove....takze ted nam vlastne zacalo snazeni :-))))

A maly chodi do skoly? Tady v Brne? Klárka by mela jit do prvni tridy za dva roky v zari a rikam si, ze uz bychom se pomalu meli zacit pidit a vybirat. Slysela jsem zatim chvalu na soukromou skolu na Lesne, ale nevim, jestli bychom to financne zvladli, zvlast, kdyby se povedlo mimi...

Tobe preju jen to nej nej nej (lepsi:-)))) ) a at se vam mimi povede, az to budete vazne chtit!!!

Mne bude za par dni 28 - a tobe? Jestli se teda muzu zeptat :-)))

D.
cizinka
  • 
7.11.2006 12:35:15
Danielo,
to je skvely, ze Klarka je stastna. A ty urcite mas jeste cas a dalsi moznosti jestli tak to nepujde. Zeby mne dali tvoje leta:-).
My jsme se usadili, maly uz velky chodi do skoly, ja si vyzivam v praci a pomalu dostavam chut na dalsi decko. Snad se mi to povede, uvidime:-).
Drzim vam palce, a at se vam vse krasne a hladce splni.
PajaMM
7.11.2006 11:55:39
Ahoj Cizinko!!!

Diky za mila slova :-) U nas noveho nic, bohuzel, co se miminka tyce....jinak chodim do prace, Klarka je stastna ve skolce, jen byvaly dela trochu potize, ale co nadelame, to uz bychom to meli moc jednoduche, ze:-))) Ted musime co nejdrive vyresit vlastni bydleni, coz bude narocne a slozite, ale proste musime....

A co u tebe???
cizinka
  • 
7.11.2006 11:47:19
Mila Danielo,
Vrele diky, a od tebe tohle precist bylo obzvlast mily. Co u vas noveho?
cizinka
  • 
7.11.2006 11:45:50
Nevim proc chces mluvit s Watanaki o mne, kdyz jsem v bezprostredni blizkosti. Ja o svych zazitcich mluvit nechci proto ze chci zapomenout a doufam za mi se podari spravit chut.
A vubec nerozumim, proc musis vedet o mych zkusenostech abys pochopila muj postoj. Copak jsme tak primitivni tvorove, ze nejsme schopni pochopit podlozeni vedeckych vyzkumu, na zaklade kterych svetova porodnicka literatura tvrdi, ze ZA JISTYCH PODMINEK porod doma je STEJNOU MIROU bezpecny jak v porodnici, zena by mela pravo najit si misto na porod, ktera vyhovuje jeji psychickym a kulturnim potrebam a kde se citi bezpecne? Je mi spise lito, ze moje oponenti nebyli schopni se povznest nebo abstrahovat se od osobnich zkusenosti, postoju a voleb.
PajaMM
7.11.2006 11:44:17
Co ja vim, tak Cizinka nikomu nic nekaze a nikoho k nicemu nenabada!!!! Jen bojuje za to, aby zeny i v teto zemi mely moznost volby. Co na tom komu, proboha, vadi???
Rodit doma nikdo nikoho nenuti, tak nenutme nikoho rodit v porodnici - pokud splnuje podminky....
Zase já
  • 
7.11.2006 10:59:49
Potíž je v tom, že nevím co zažila v Bohunicích. Těžko potom můžu její postoj pochopit.
7.11.2006 8:49:26
ehm - hned na začátku - "nevydalo" = "nevypadalo" :o/ Občas mám pocit, že mi klávesnice úmyslně žere písmenka ;o)

S.+++
[<<Předchozích 20] Příspěvky 2130 z 672 [Dalších 642 >>]

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.