| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Jak to s těmi žirafkami vlastně je?

[<<Předchozích 10] Příspěvky 1120 z 170 [Dalších 150 >>]
Marketa
  • 
19.10.2007 14:26:44
Ještě se mi nestalo, že by mi nabídly v obchodě změření dětské nohy. Mám už sedmiletého syna a dvouletou dceru, takže boty jsou už kupovala hodněkrát. Prodavačka mi vždy řekna, to máte nejlepší zkusit,každý výrobce má trochu jiné velikosti. Někdy padne 31 a někdy až 33. Volno mezi koncem paty a okrajem boty, by měl být asi centimetr a půl, u zimních bot prý klidně i dva, nosí se punčocháče nebo teplejší ponožky.
Marketa
  • 
19.10.2007 14:26:44
Ještě se mi nestalo, že by mi nabídly v obchodě změření dětské nohy. Mám už sedmiletého syna a dvouletou dceru, takže boty jsou už kupovala hodněkrát. Prodavačka mi vždy řekna, to máte nejlepší zkusit,každý výrobce má trochu jiné velikosti. Někdy padne 31 a někdy až 33. Volno mezi koncem paty a okrajem boty, by měl být asi centimetr a půl, u zimních bot prý klidně i dva, nosí se punčocháče nebo teplejší ponožky.
Marketa
  • 
19.10.2007 14:26:43
Ještě se mi nestalo, že by mi nabídly v obchodě změření dětské nohy. Mám už sedmiletého syna a dvouletou dceru, takže boty jsou už kupovala hodněkrát. Prodavačka mi vždy řekna, to máte nejlepší zkusit,každý výrobce má trochu jiné velikosti. Někdy padne 31 a někdy až 33. Volno mezi koncem paty a okrajem boty, by měl být asi centimetr a půl, u zimních bot prý klidně i dva, nosí se punčocháče nebo teplejší ponožky.
Marketa
  • 
19.10.2007 14:26:43
Ještě se mi nestalo, že by mi nabídly v obchodě změření dětské nohy. Mám už sedmiletého syna a dvouletou dceru, takže boty jsou už kupovala hodněkrát. Prodavačka mi vždy řekna, to máte nejlepší zkusit,každý výrobce má trochu jiné velikosti. Někdy padne 31 a někdy až 33. Volno mezi koncem paty a okrajem boty, by měl být asi centimetr a půl, u zimních bot prý klidně i dva, nosí se punčocháče nebo teplejší ponožky.
Marketa
  • 
19.10.2007 14:26:42
Ještě se mi nestalo, že by mi nabídly v obchodě změření dětské nohy. Mám už sedmiletého syna a dvouletou dceru, takže boty jsou už kupovala hodněkrát. Prodavačka mi vždy řekna, to máte nejlepší zkusit,každý výrobce má trochu jiné velikosti. Někdy padne 31 a někdy až 33. Volno mezi koncem paty a okrajem boty, by měl být asi centimetr a půl, u zimních bot prý klidně i dva, nosí se punčocháče nebo teplejší ponožky.
Monika
  • 
2.9.2007 15:59:34
Mám zkušenost s botkama DPK do vel 22, jsou perfektní a nosí je i druhý syn, ale Baťa je opravdu nekvalitní, už si u nich nic nekoupím. Teď má syn boty Fare a jsou nejlepší. Jelikož má plochou nohu a tudíž nízký nárt, potřebuje úzké boty a tyhle na zavazování mu perfektně padnou jak do délky tak do šířky. Takže moje příští volba je jasná, i když nabídka této značky je v našem městě katastrofální.
Eva, Luky 10m
  • 
25.6.2007 11:06:24
Ahoj, mohla bys napsat, jak se tento obchůdek v Poličce jmenuje a kde přesně ho najdu? Máme poblíž chalupu a právě se chystáme koupit 1. botičky, takže bychom to šli omrknout :-)
Díky Eva
  • 
21.2.2007 12:18:27
Dobrý den,uplně s Vámi musím souhlasit,loni jsme dceři koupili botky od bati ve vel.20,zimní s kožíškem,ale i když je dcera v kočárku a má na nožičkách ještě deku+nánožník,má nožičky tak studené,jak kdyby na nožičkách žádné botky neměla,takže my už máme ve výběru botiček taky jasno.....
Léňa
  • 
28.1.2007 0:12:52
Moc děkuju za kontakt, moc mi pomohl.
jj
  • 
3.1.2007 14:58:54
je zabavne cist ze by boty pro dite mely byt delany z materialu ktery bude odolavat prodreni protoze deti jeste neumi chodit a casto lezou... je to stejne jako by jste koupili auto diteti (po 18 roku zivota) a dite by neumelo kloudne ridit a obcas s tim bouchlo do prikopu... nebo do sloupu... odvezete auto do autosalonu s tvrzením ze ho mate POUZE 14 DNI a at se podivaji jak je promackanej plech ze predu nebo z boku na kapote? a budete jim tvrdit ze kdyz vyrabeji auta pro zacinajici ridice tak to maji delat z plechu ktery neco vydrzi???

Zamyslete se nad sebou prosim...
[<<Předchozích 10] Příspěvky 1120 z 170 [Dalších 150 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.