| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Jak to s těmi žirafkami vlastně je?

 Příspěvky 110 z 170 [Dalších 160 >>]
Tereza
  • 
11.10.2010 21:19:03
Bohuzel clovek se casto zacne o vec zajimat, az kdyz je s ni problem. Svoji nejnovejsi zkusenost jsem si mohla usetrit, kdybych si precetla par diskusi na internetu a prohlaseni tajemnice Ceske obuvnicke a kozedelne asociace, PhDr. Vlasty Mayerove: "Bohužel si již více zákazníků si u nás stěžovalo, že jim reklamace dětské obuvi od firmy ESSI obuv s.r.o. byla zamítnuta." K zaveru NEKUPUJ BOTY ZNACKY ESSI!!! jsem ovsem musela dojit na vlastni kuzi, a vyslo mi to draze…

Vse zacalo jednoduse: koupila jsem sve dceri botky znacky ESSI. Po trech tydnech normalniho noseni byla zcela znicena podrazka polobotek a reklamaci zamitli s oduvodnenim, ze boty byly zniceny nespravnym uzivanim. Treba rict, ze s podobnym problemem jsem se u zadnych jinych bot doposud nesetkala. Navic, tahle spolecnost, jak jsem az nyni zjistila, klame zakazniky logem s zirafou, pritom si zadnou nadstandardni certifikaci nikdy nazaplatila, ale na vyzvy, aby prestala neopravnene uzivat logo, nereaguje… Firma ESSI svymi nekvalitnimi vyrobky a nestoudnym jednanim bohuzel dela ostudu slusnym ceskym podnikatelum…
albína
  • 
11.3.2009 9:00:37
Opravdu hojně zásobena prodejna v Bělském lese. MTG dětské botičky - www.detskeboticky.cz . Max. spokojenost.
Katka
  • 
19.6.2008 20:59:53
Objevily jsme s dcerkou prodejnu Žirafka v Brně na náměstí 28. října 17 (adresu mám z letáčku - je to naproti parku kousek od sanitek, brňáci ví). V prodejně je bezkonkurenční výběr, vesměs samé české značky jako Fare, DPK, Santé, Pegres a ještě jiné, taky tam mají německé Birkis a rakouské Superfity. Prodejna je nová a příjemná, paní se nám tam maximálně věnovaly, poradily, nožku změřily, absolutní spokojenost. Cenově taky perfektní, za nižší cenu jsem pak koupené sandálky neobjevila ani v e-shopu na internetu. Můžu všem jenom doporučit.
Petra
  • 
15.12.2007 23:36:38
Taky mám špatnou zkušenost s botami zn. Santé, boty se rozlepily asi za měsíc, koupila jsem nové a tyto reklamovala, reklamaci neuznali, že je to nevhodným nošením. U malého dítěte mě to pobavilo, to si asi mysleli, že malý děti chodí pěkně za ručičku a neběhají /synovi jsou 4 roky, vel. boty byla 26/.
Jarča + Kubíček
  • 
22.10.2007 19:13:08
Ráda bych se zeptala, jestli ta dětská obuv v Praze na Francouzské ulice pořád funguje? A neměl byste někdo nějaký bližší údaj? - název, přesnou adresu, telefon - cokoliv... Nejsme z Prahy, ale když je prodejna tak chválená, jeli bychom se tam mrknout... Díky moc za odpovědi! J.
Marketa
  • 
19.10.2007 14:26:44
Ještě se mi nestalo, že by mi nabídly v obchodě změření dětské nohy. Mám už sedmiletého syna a dvouletou dceru, takže boty jsou už kupovala hodněkrát. Prodavačka mi vždy řekna, to máte nejlepší zkusit,každý výrobce má trochu jiné velikosti. Někdy padne 31 a někdy až 33. Volno mezi koncem paty a okrajem boty, by měl být asi centimetr a půl, u zimních bot prý klidně i dva, nosí se punčocháče nebo teplejší ponožky.
Marketa
  • 
19.10.2007 14:26:44
Ještě se mi nestalo, že by mi nabídly v obchodě změření dětské nohy. Mám už sedmiletého syna a dvouletou dceru, takže boty jsou už kupovala hodněkrát. Prodavačka mi vždy řekna, to máte nejlepší zkusit,každý výrobce má trochu jiné velikosti. Někdy padne 31 a někdy až 33. Volno mezi koncem paty a okrajem boty, by měl být asi centimetr a půl, u zimních bot prý klidně i dva, nosí se punčocháče nebo teplejší ponožky.
Marketa
  • 
19.10.2007 14:26:44
Ještě se mi nestalo, že by mi nabídly v obchodě změření dětské nohy. Mám už sedmiletého syna a dvouletou dceru, takže boty jsou už kupovala hodněkrát. Prodavačka mi vždy řekna, to máte nejlepší zkusit,každý výrobce má trochu jiné velikosti. Někdy padne 31 a někdy až 33. Volno mezi koncem paty a okrajem boty, by měl být asi centimetr a půl, u zimních bot prý klidně i dva, nosí se punčocháče nebo teplejší ponožky.
Marketa
  • 
19.10.2007 14:26:44
Ještě se mi nestalo, že by mi nabídly v obchodě změření dětské nohy. Mám už sedmiletého syna a dvouletou dceru, takže boty jsou už kupovala hodněkrát. Prodavačka mi vždy řekna, to máte nejlepší zkusit,každý výrobce má trochu jiné velikosti. Někdy padne 31 a někdy až 33. Volno mezi koncem paty a okrajem boty, by měl být asi centimetr a půl, u zimních bot prý klidně i dva, nosí se punčocháče nebo teplejší ponožky.
Marketa
  • 
19.10.2007 14:26:44
Ještě se mi nestalo, že by mi nabídly v obchodě změření dětské nohy. Mám už sedmiletého syna a dvouletou dceru, takže boty jsou už kupovala hodněkrát. Prodavačka mi vždy řekna, to máte nejlepší zkusit,každý výrobce má trochu jiné velikosti. Někdy padne 31 a někdy až 33. Volno mezi koncem paty a okrajem boty, by měl být asi centimetr a půl, u zimních bot prý klidně i dva, nosí se punčocháče nebo teplejší ponožky.
 Příspěvky 110 z 170 [Dalších 160 >>]

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.