| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Co mi život vzal a dal

[<<Předchozích 10] Příspěvky 1120 z 34 [Dalších 14 >>]
  • 
24.4.2006 14:50:14
Ahojky,
taky Tě moc zdravím. Měla bych dotaz ohledně této nemoci. Již přes půl roku mám neustále, ale stále neurčitelné potíže. Mám problém se štítnou žlázou, beru Letrox, psychické potíže z toho,že nevím co mi stále je ( beru antidepresiva Trittico), léčím se s páteří (hrudní kyfoza a skolioza) a na plicním (na dříve proběhlý zánět pohrudnice). Na to, že je mi 32 let se mi toho zdá až moc,(vím, může být i hůře), ale v porovnání s tím jak jsem se cítili třeba před rokem, tak nic moc. Mám dcerku, které budou 3 roky, jsem ještě na MD.
Proč to všechno píši, v poslední době, (asi tak měsíc), mne začaly trápit bolesti kloubů, tato bolest se mi růžně stěhuje a neustále opakuje. Je to taková píchavá bolest (v zádech - to vím, to bude od páteře), ale dále kyčle, kolena, zápěstí, klouby na prstech a nepříjemné je píchání jakoby zepodu chodidel, hlavně při stání. Je možné, že by se jednalo o tuto chorobu. Jakým vyšetřením se dá rozpoznat?
Omlouvám se, že třeba beru prostor někomu, kdo má opravdu velké problémy, ale můj stav mně už delší dobu znepokojuje. Běhám po doktorech a nikam to zatím nevede.
Přeju hodně sil a děkuju za případné rady.
Katka
Jana, 2 dcery
  • 
24.4.2006 0:41:42
Ahoj Jano,

už se moc těším na další tvůj článek. Já prošla vymoženostmi českého lázeňství v dětské léčebně v Lázních Bělohrad. Zajímalo by mě, jaké teď bereš léky a jak chráníš Janinku, aby nedopadla jako my. Pokud by tě zase něco naopak zajímalo o mě, ráda ti to napíšu. Jinak ti moc gratuluju k Janince, plánuješ ještě jedno dítě? Osobně bych řekla, že na tu naší nemoc zatím funguje spolehlivě jen jedna věc - nezdolný optimismus.

Jana
Jana, 2 dcery
  • 
24.4.2006 0:41:39
Ahoj Jano,

už se moc těším na další tvůj článek. Já prošla vymoženostmi českého lázeňství v dětské léčebně v Lázních Bělohrad. Zajímalo by mě, jaké teď bereš léky a jak chráníš Janinku, aby nedopadla jako my. Pokud by tě zase něco naopak zajímalo o mě, ráda ti to napíšu. Jinak ti moc gratuluju k Janince, plánuješ ještě jedno dítě? Osobně bych řekla, že na tu naší nemoc zatím funguje spolehlivě jen jedna věc - nezdolný optimismus.

Jana
Jana, 2 dcery
  • 
24.4.2006 0:41:37
Ahoj Jano,

už se moc těším na další tvůj článek. Já prošla vymoženostmi českého lázeňství v dětské léčebně v Lázních Bělohrad. Zajímalo by mě, jaké teď bereš léky a jak chráníš Janinku, aby nedopadla jako my. Pokud by tě zase něco naopak zajímalo o mě, ráda ti to napíšu. Jinak ti moc gratuluju k Janince, plánuješ ještě jedno dítě? Osobně bych řekla, že na tu naší nemoc zatím funguje spolehlivě jen jedna věc - nezdolný optimismus.

Jana
Jana, 2 dcery
  • 
24.4.2006 0:41:33
Ahoj Jano,

už se moc těším na další tvůj článek. Já prošla vymoženostmi českého lázeňství v dětské léčebně v Lázních Bělohrad. Zajímalo by mě, jaké teď bereš léky a jak chráníš Janinku, aby nedopadla jako my. Pokud by tě zase něco naopak zajímalo o mě, ráda ti to napíšu. Jinak ti moc gratuluju k Janince, plánuješ ještě jedno dítě? Osobně bych řekla, že na tu naší nemoc zatím funguje spolehlivě jen jedna věc - nezdolný optimismus.

Jana
Lenka
  • 
23.4.2006 18:41:01
Díky moc za článek. Držím palce, aby případné naděje, třeba z těch homeopatik, vedly k ulehčení tvé situace. Myslím, že kdokoli článek čte a nemá takové každodenní trápení, musí nutně tobě poslat alespoň v duchu hodně síly a sám být rád, že je každý jeho či její den tak snadný.
23.4.2006 14:22:01
Dáši,tak to mě opravdu zaujalo. Do Brna to nemám tak daleko, takže bych moc ráda p.Fildána navštívila. Můžete mi prosím poslat kontakt? Jaké metody léčení používá?
23.4.2006 13:25:01
Lucko,homeopatika jsem již samozřejmě zkoušela, těžko říct, zda jsem měla opravdu dobrého homeopata, byl velmi snaživý, ale žádné velké účinky se nedostavily. Ale nějaké změny jsem na sobě pociťovala, proto nechci "házet flintu do žita" a ráda bych to zkusila znovu, sice nejsem z Prahy ani blízkého okolí, ale uvažuji o tom, že bych si případně naplánovala pár cest...Byla by jste tak hodná a poslala mi na e-mail kontakt na toho Vašeho? Předem děkuji.
  • 
23.4.2006 11:23:53
Vřele mohu doporučit p.Fildána z Brna moc pomohl mě i dceři ikamarádcealergičce pani která nehýbala roky z prstem a doktoři ji řekli že s ním už nepohne prst uzdravil rada zašlu adresu ozvěte se a klidně napište kdikoliv rada vám zas napíšu
22.4.2006 21:45:06
Taky se připojuji, moc hezký článek.

Přeji tobě i ostatním aby bolestí bylo co nejméně, radostí co nejvíce :o)

[<<Předchozích 10] Příspěvky 1120 z 34 [Dalších 14 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.