| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Sourozenecké pořadí

[<<Předchozích 10] Příspěvky 1120 z 84 [Dalších 64 >>]
Bob
  • 
23.2.2006 20:21:49
No vlastně, neexistuje... když se chci fakt vytahovat jako v téhle debatě, tak to říkám tak, jak to je.
23.2.2006 15:02:38
Takže Bobe, když někdo nejde přesně podle toho, co si TY myslíš, že je správné, je automaticky blbý, že? A tomu se nedá říkat demagogie, jo?!?
23.2.2006 14:56:44
Nebudu se Ti omlouvat, ty lháři na entou, což už jsi zapomněl, že "jeden z Bobů" před pár týdny tady hořekoval, jak všechny ženské s narozením dětí blbnou - neumějí se bavit o ničem inteligentnějším, než jsou vlastní děti? Možná to jsou dva tři měsíce, ale já nezapomínám!
23.2.2006 14:24:05
Sylva trefně popsala, že se zde v diskusi vyskytuje několikrát Bob, který:

- fárá na šachtě,
- je rozvedený alkoholik a rozhodnutím soudu má zakázaný styk se svými dětmi
- je vysokoškolák s nesmírně krásnou a populární manželkou, s malými dětmi a vůbec harmonickou rodinou,
- ... atd. a všichni se vyznačují stejným stylem vyjadřování bez pravopisných chyb (což je to jediné, co Boby šlechtí).

Z čehož jasně vyplývá, že ve skutečnosti žádný z těch Bobů neexistuje.

Namísto tvé odpovědi (to se blbě hledají argumenty, když jediné vysvětlení je, že nás tu všechny blafuješ) je SMAJLÍK.
(To je ten scházející argument, kdybys to nemohl pochopit.)
Bob
  • 
23.2.2006 14:11:32
A kterýže argument mi došel tentokrát?

To spíš ty sem off topic motáš nějakou prastarou diskusi o autech.
23.2.2006 14:05:21
Bobe, ale to, co jsi teď napsal, to je dogma, víš?

To nemá s logikou nic společného.
Apolena.
23.2.2006 14:03:14
Takže jsem blbá, protože mi pomohly homeopatické léky, poté, co několik let nezabrala klasická medicína? :-)))
Ne, prosímtě, rozhodně se nechci bavit o homeopatii, to je řečnická otázka, já jen většinou nehodnotím nic, pokud to sama nevyzkouším - bez ohledu na to, že by to teoreticky nemělo fungovat.
[<<Předchozích 10] Příspěvky 1120 z 84 [Dalších 64 >>]

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.