| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Bulteriér a kojenec - jde to dohromady?

[<<Předchozích 10] Příspěvky 1120 z 273 [Dalších 253 >>]
Lassie66
5.8.2009 8:55:14
Dito, souhlas. Dítě nenechám se psem o samotě, ani když mám doma velmi přátelského a vychovaného psa.
Dita, Matyáš 08,Kiki 11
4.8.2009 23:40:16
Blbci jsou, že psa utratili a že si klidně pořídí dalšího, to jsou blbci na entou:( Škoda dalšího psího živůtku. Nejde o plemeno, troufám si říct, že plemena typu bull jsou k dětem nejlepší, protože mají nízký práh bolestivosti a vydrží hodně, zato ale když na to někdo spoléhá a nechá dítě dělat cokoliv, tak to potom stojí za to, ale ten pes za to prostě nemůže a to mi nikdo nevymluví.
Dita, Matyáš 08,Kiki 11
4.8.2009 23:39:48
Blbci jsou, že psa utratili a že si klidně pořídí dalšího, to jsou blbci na entou:( Škoda dalšího psího živůtku. Nejde o plemeno, troufám si říct, že plemena typu bull jsou k dětem nejlepší, protože mají nízký práh bolestivosti a vydrží hodně, zato ale když na to někdo spoléhá a nechá dítě dělat cokoliv, tak to potom stojí za to, ale ten pes za to prostě nemůže a to mi nikdo nevymluví.
4.8.2009 23:39:32
Monty, nikdo ti nebrání si pořídit prase do činžáku, potíž je, že ho nenaučíš chodit ven na travku, ale bude ti to dělat do kotce.

Ale prasata jsou vážně chytrá a naše kultura pokládá nepochopitelně za normální je požírat.

Nemyslím si ale, že to stojí tak:"sežer blbýho čokla, když žereš chytrý prase", ale spíš tak."nejez chytrý prase, zvlášť když nejíš méně chytrého psa"

Psi jsou jedni z nejlepších na světě, chytrost není všechno:)

Jo a nejím žádný maso, jak víte.
Dita, Matyáš 08,Kiki 11
4.8.2009 23:30:28
No ono i když svému psovi věřím, tak u něho nenechám dítě, co ho dloube do očí apod., Matyho vždy hlídáme a když někoho trápí, hned to schytá, to se prostě nedělá- šlapat po psovi, kopat do něj, dloubat, tahat za ocas...náš Maty se po nich rád válí, ale jelikož jim se to líbí, tak to jediný může.
Dita, Matyáš 08,Kiki 11
4.8.2009 23:26:33
A co Markét zkusit neřešit nějaké chlupy? To ty chlupy miminko zabijí? Já myslím, že bude za ty chlupy jen rádo, až si s nima bude hrát:)Máme doma 2 kocoury, oba pouliční směs, ale jeden má asi předky chlupatější, líná dost a co, chlupy ještě nikomu neublížily, leda by je mimčo vdechlo, ale jinak není se čeho obávat...myslím, že možná spíš chcete slyšet radu typu: Přesvědč přítele, ať dá psa pryč...to snad ne!
Dita, Matyáš 08,Kiki 11
4.8.2009 23:12:57
Gabrielo, jste přesně ten typ lidí, co nesnesu- pes patří před dům:( takovej blbej kec, a taky patří na řetěz a k boudě, ne? Někdo dá PSA před dům a celý dny si ho nevšimne, nejde s ním ven, dá mu max. najíst, takový pes dítě kousne, ano. Ale PAN PES(nebo paní psová:))), čen rodiny, to neudělá, pokud ho neodstrčíte na druhou kolej a nevyšoupnete o ven po narození dítěte. Jaký názor máte na kočky? Ty patří na půdu? My máme 2 doma, 3 venku, psy máme venku, ale pokud by se nám nepovedlo sehnat dům než jsem porodila, mohli jsme s nimi být v garsonce i s dítětem a nic by se nestalo, dobře vychovaný pes neudělá členu rodiny nic špatného. Jen doufám že Vy psa nemáte, byl by to vážně chudák~q~
Vaal
11.2.2009 14:17:51
Lenko, tak už uplynuly 2 roky, jak se situace vyvíjí, co "bulíček"? Dítě pořád živé a zdravé?
Moje kamarádka mluvila přesně jako ty, fotečky miminečko a "bulíček" v jednom pelíšku, "bulíček" hlídá miminko,miminko tahá pejska za uši, nám neustále při každé návštěvě ukazovala....
...nedávno jsem jí volala a psa utratili, protože na dítě absolutně nečekaně zaútočil...naštěstí z toho vyvázlo jen s jizvama..
Je mi líto toho psa, on se neprosil, aby si ho vzali zravna takoví dva lehkomyslnní blbci že, moc dobře věděli, že budou mít dítě...teď si pořídili Argentinskou Dogu...no komu není rady, tomu není pomoci...
Markéta
  • 
11.2.2009 12:22:23
O tom jsem už také přemýšlela, jen nevím jakou zábranu, ale to už by mohl vymyslet snad chlap. Mamé obyvák, kuchyň a předsíň bez dveří. Ale musí se něco vymyslet. Jelikož je přítel na pejska vyksovaný více jak já tak ho to tolik netrápí. Díky za radu
Pole levandulové
11.2.2009 11:42:18
Co zkusit psovi vyclenit jen nejaky prostor, kde muze byt a dite tam nepoustet lezt /treba predsin a jeden pokoj/? My mame psy dva, chlupaty je jen jeden a dalo se to eliminovat celkem dobre. Vencit muze chodit pritel sam, abys nemusela lovit psa a kocarek k tomu.
[<<Předchozích 10] Příspěvky 1120 z 273 [Dalších 253 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.