| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Umírající město

[<<Předchozích 20] Příspěvky 2128 z 28 
Xantipa
  • 
9.9.2005 13:34:30
Tak to jo, to jsme teda dvě. Ne, že by mě ty prkotiny nerozčilovaly, ale nakonec je člověk rád, že to jsou jen ty prkotiny.
Eva
  • 
9.9.2005 13:20:38
Ale pamatují a zažili.Ještě dnes po osmi letech je to u nás vidět.

Také mne dovede vytočit umělé zdražení PHM a od toho veškerých služeb a produktů.Na to jsme u nás experti.
JanaB
  • 
9.9.2005 13:15:34
Xantipo,ja se ale taky rozciluju nad "prkotinama".Jenom jsem chtela napsat,ze ve srovnani s tim,co prozivaji jini lide,jsou to ty "prkotiny".A ja jsem stastna,ze mi zatezuji jenom prkotiny a ne to,ze nemam strechu nad hlavou nebo ze nemam co jist.
Xantipa
  • 
9.9.2005 11:30:11
tyto a podobné katastrofy jsou hrozné, souhlasím. Stejně jako je hrozný např. hladomor, války, genocidy národů apod.
Ale, zlobte se na mě, cenu benzínu a podobné "prkotiny" řeším a rozčiluji se. Je to pro to, že i tyhle banality /ve srovnání s těmi katastrofami/ musím řešit, protože jsou pro mě důležité.
Jsem snad špatná pro to, že řeším tyhle "blbosti"?
  • 
9.9.2005 11:20:53
Milá Věruško, myslím na Vás a přeji Vám i všem Vašim drahým hodně síly.
Iva
  • 
9.9.2005 11:19:19
Milá Věruško, myslím na Vás a přeji Vám a všem Vašim drahým hodně síly.
Iva
JanaB
  • 
9.9.2005 8:55:43
Je to hrozny.Nikdo kdo to nezazil si neco podobneho nedovede predstavit.A zatimco lide bojuji o preziti,jini nadavaji na zvysujici se ceny benzinu.
Katka,kluci 3 a 6
  • 
9.9.2005 8:29:38
Jsem moc ráda,že jste se ozvala.Myslela jsem na Vás,když jsem sledovala televizní zprávy.Mám radost,že je Vaše rodina v pořádku.
[<<Předchozích 20] Příspěvky 2128 z 28 

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.