| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Chybami se člověk učí

[<<Předchozích 10] Příspěvky 1120 z 134 [Dalších 114 >>]
9.2.2008 22:12:46
Ahoj, já sem měla na naše dvojčata taky kočárek Bambino, odvozila sem v něm holky celé dva a půl roku a poté jsem kočár prodala ve velmi slušném stavu-jako nový. Jezdila jsem s ním autem každý den, skládal se opravdu velmi snadno a vešel se mi i do felicie combi i do fordu mondeo combi, vždy se k tomu ještě vešlo i spoustu jiných věcí. Byla jsem s ním velmi spokojena, holky jiný kočár ani nepoznaly. Můžu doporučit. Vešel se i do autobusu, ale pouze pokud byli dvoukřídlé dveře široké minimálně 80 cm.
Petra
  • 
9.2.2008 22:06:50
Ahoj já s těmito typy nemám zkušenost ale velice se mi osvědčil DORJAN je to taky český a má asi 14kg a jsem moc spokojená i kámoška mrkni na www.dorjan.cz
Přeji dobrý výběr
Petra
9.2.2008 20:58:23
Mám první mimi, 2 měsíce. S manželem jsme kočárek vybírali velice pečlivě a hodně dlouho, až to nakonec vyhrál Mutsy, sice dražší, ale zatím opravdu naprosto vše splňující kočárek. Je lehký, 3kombinace, kterou velice vítám, protože maličký roste jako z vody a nosit ho v autosedačce, ač se to nemusí zdát, je celkem dřina, uvítám tedy, že se dá použít podvozek kočárku a nemusím se s ním nosit. Dá se i velice krásně složit do auta a to i s velmi malým kufrem. Mohu ho tedy velice doporučit, i když se jedná opravdu o celkem velkou investici.
Piru
9.2.2008 20:49:21
Mám 18 měsíčního syny a kočárek Bebetto Tiger. Líbil se nám nejen proto, že je poťapkaný, ale i jinak. Pravda je, že odpovídá své ceně. Nijak ho nešetřím, obrubníky a "kočičí hlavy" máme denně na pořádku, spěcháme přes ně do školy pro staršího. Kočárek má pár vad, největší jsou asi často rozbité brzdy. Jsou tam takové čudlíčky, co vylezou a ohnou se, manžel vezme kleště a vrátí je zpátky. Další věc, která mi vadí je vysoká přední část nánožníku, když syna zapnu, nevidí ven. Ale to je spíš tím, že je dost prťavý. Váha je značná, to je pravda, ale já ho nikam moc nenosím. Skládá se snadno, do kombíku se nám vejde, ale nikam ho moc nevozíme. Když se malý narodil, měli jsme škodu 120 a do té se nevejde žádný kočár, takže jsme ještě koupili golfky od Chicca, starší, odprožené, na míru do "stodvacítky". Přesto po městě jezdíme s Tigrem, má velký košík a jezdí pohodlněji než golfky. Nemám vůči němu ani po roce a půl vážnější výhrady, víc jsem od něj a ty peníze nečekala.Jo, a po městě ho i se zátěží vozí 7-letý syn, takže ta váha asi nen tak strašná.
  • 
9.2.2008 19:17:25
Ahoj,článek popisuje trampoty nás mnohých.Vyhovující kočár řeším také stále.Jsme v Praze,takže aby byl lehký do MHD,do paneláku máme nájezd dlouhý a prudký jak do nebes.Golfky mi však nevyhovují,dcera má už 13kg a zkrátka se mi do nich nevejde,obzvlášť teď nabalená v zimě.Pomalu už bychom taky chtěli někam do přírody,takže aby kočár zvládl terén.Kolem baráku se nám příroda nevyskytuje a těch několik málo trávníků je co krok,to psí hovno.Vrchol vtipnosti je,že já vážím 47kg a měřím 155,takže i 13kg kočár je pro mě těžká "kráva".Takže co teď s tím? To nemá řešení :-(
9.2.2008 16:56:15
chicco ponie xs a golfky tohoto typu (inglesina expreso, cam ...) vypadaji moc hezky a i ja jsem o nich chvili uvazovala. Veliky kosik, protim lehke, skladne...
Ale Adelka spavala v korarku do 2.5roku a ikdyz patri mezi drobnejsi deti, v tomto by se rozhodne nevyspala... Jsem rehabka a musim rict, ze kdyz vidim spici deti shrbene, jak jim visi nozicky dolu a tak vubec, je mi z toho fakt zle... Pokud jezdite ven hodne a pocitate, ze dite po ceste usne a pak bude treba jen hodinu v kocarku spat, urcite volte kocarek s polohovacimi zady, polohovacimi nozickami a idealne dost velke... (Meli jsme inglesinu cross a byl skvely, dlouho (asi do 1.5-2let), pak ale zacal byt kratky a uzky a vzhledem ke spani jsem presla na peg perego atlantico. Senzacne prostorne, velke, ovladatelne i terenni golfky :)

U golfek bych ROZHODNE vybirala i s ditetem. Nalozit ho, vyjet pred obchod, zkusit obrubnik, zataceni... polozit. Proste vsechno, co s kocarkem budete dalsi rok delat.

Co se tyka ceny kocarku, myslim, ze dost zalezi na potrebach maminky i ditete. Nesouhlasim s tim, ze jde jen modni zalezitost... To plati, pokud trvate na novem. Nemam nic proti kocarku z druhe ruky, aspon vite, co vydrzi... Na druhou stranu, pokud se mi s kocarkem spatne jezdi, nemam chut s nim jezdit!!!


No a posledni vec. Pozor na kocarky s neprehazovaci rukojeti nebo korbickou pro dite odrostle hlubokemu. Dozvedela jsem se nahodou, ze deti do 1.roku (nez zacnou chodit) BY NEMELI USINAT V KOCARKU BEZ VIZUALNIHO KONTAKTU S RIDICEM - potrebuji se na neco znameho zamerit, aby usnuli. No a kdyz se rozhodnete koupit golfky nebo sportak, muze se stat, ze se diteti nebude libit, kdyz na vas neuvidi.
9.2.2008 16:18:40
Jak uz jsem vys psala... Deltim travel soft - to je novy nazev, nova varianta. Vyrobce uvadi vahu 16.5kg, ale jak jsme se shodly s prodavackou, je to vaha nastrojeneho kocarku, jestli vubec. Ma podle mne perfektni uchyceni kol - skvela pruchodnost terenem, nikdy se mi nestalo, ze by zatacel (jako treba Tako, ktery jsme taky na chvilku vyzkousela), ma vzadu cernou sitku, takze perfektne vetra a je pres ni dobre videt, prehazovaci polohovaci rukojet, tasku na mimco, ze ketre udelate super fusak na dalsi sezonu... No pokud jezdite obcas do terenu, nejezdite denne do mesta nebo MHD (ikdyz i to jsem bez vetsich potizi zvladala) a nechcete podvozek pro autosedacku, tak jako nejlepsi levnejsi varianta mi proijde tento kocar. Pokud uvazujete o kocarek za 10.000,- a vic, pak muzou byt lepsi jiz zminovane znacky quinny, maxi-cosi a podobne, ale ...
No a znacky ktere nebrat? Z osobni zkusenosti: Tako, ABC design (nezda se to ale ma kratke luzko), bertiny shuttle - krasny... ale ikdyz se nataceni kol zaaretovalo, melo to vuli a couvat s nim, to byl horor...
9.2.2008 15:19:46
Ahoj,
no my jsme anabazi s kocarky taky prodelali a nyni jsme v tom znovu, kazdym dnem prijde na svet druhe mimco. Po nekolika drazsich i levnjesich variantach jsem byla maximalne spokojena s deltimem travel. Je to prostorny presto celkem lehky (15kg) sportak, ma ukoncovaci nastavec vanicky, velky kosik, polohovaci rukojet, paradne houpe... Do terenu neznam nic lepsiho. Na druhou stranu byslime ve meste a jezdime dost autem, takze idelane bych si k nemu poridila (po dalsich zkusenostech) asi od peg perega podvozek caravelle 22 (golfovy a presto bytelny s velkym kosem) s autosedackou a klidne jen sportovni sedackou, ktera jde nasadit obema smery. Od narozeni stejne budu mit tasku ve sportaku, tak ji muzu vyuzit i zde... Bohuzel jsem si nechala po Adelce hluboky neonato s autosedackou, ktery je sam o sobe super, ale neni golfovy a mit doma vic kocarek, tak me manzel asi zabije :-D
Lucka
  • 
29.12.2007 14:45:23
Proboha, ty pravopisné chyby...
24.8.2007 10:16:19
Ahojky, taky jsem prochodila x obchodů a pročítala internet a nakonec jsme koupily snad dobře...jsem z Brna tak jsem jednoho dne zavítala i do Růžového pantera, vyrábějí vlastní kočárky, koupily jsme od nich hluboký, opravdu je to lepší i v porodnici mi maminy, co už měli druhé mimi říkali, že je to tak lepší,výběr sporťáku nás čeká... stál 3500,- a jak prohlásil taťka, nemá nic jinak než ty co tam viděl mnohem dražší..i prodavačka mu to potvrdila, jezdím s ním denně a jezdí bezvadně a těch nákupů co už odvozil, jen jsme si koupily nafukovací kolečka (500,-) a mají i internetový obchod takže se můžeš mrknout a ještě jedna výhoda, mohli jsme si vybrat ze vzorníku barev, jaký ho chceme mít (to jen na prodejně asi 6týdnů před termínem..) www.kocarky-ruzovypanter.cz
Mají i kombinace a snad ve stejné kvalitě, jak je to se skladností do auta netuším, zatím žádné nemáme, ještě na jednu věc si dej bacha a to aby sporťák šel dát do úplně vodorovné polohy ať to dítko není hrbaté, moc maminek vyměňuje kočárek i kvůli tomuto... to že to na netu píšou v praxi když jsem si to nechla předvést znamenalo, že to úplně položit většinou nešlo.. tak hodně štěstí při výběru
[<<Předchozích 10] Příspěvky 1120 z 134 [Dalších 114 >>]

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.