| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Otcovské fejetony: Z vězení do vězení

[<<Předchozích 10] Příspěvky 1120 z 494 [Dalších 474 >>]
Korytnačka :)2 dcerky a 1 kluk
16.4.2005 13:25:50
nádhera Psychouši .. představuji si zcela živě, jak si někde v parku rozpočítáš matky s kočárky (něco na ten způsob ententýky dva špalíky, nejsou vrazy, ošetřovatelky ..... )

Jedna zbyde, neni ani matka budoucího vraha, ani ošetřovatelky, pak ji musíš stopovat na nějaké opuštěné místo,kde ji nabídneš pomoc, aby tě náhodou jiná matka nepodezírala z vedlejší úmyslu (tj. že snad chce neco jiného než nezjištně pomoc.:oDDDDDDDDD

to mě vrací k již jednou nezodpovezené otázce od čeho jsi odvodil Psychouš= psycholog/psychopat/ jiná možnost :o))))))))
16.4.2005 11:34:25
Aha, tak to je, Jeno, docela zajímavá myšlenka, která mě, pravda, nenapadla. Upřímně řečeno, já tady taky horuju pro zcela DOBROVOLNÉ pomáhání slabším, které vyplývá z toho, že pomoc slabším je věc dejme tomu ušlechtilá, "obdělávající" naše nitro, naše duchovno, a která z lidí dělá člověka. To o té ošetřovatelce neměl ani tak být "argument", jako rejpnutí vůči člověku, který se mi nezdá být dostatečně lidský a noblesní. Pakliže je tomu jinak, omluva, Psychouši:-)))
M.
Psychouš
  • 
16.4.2005 10:21:23
;-)

(Hlavně by mi vadilo, kdyby mě viděla nějaká cizí mladá maminka, jak pomáhám s kočárkem a myslela by si, že nadbíhám své ošetřovatelce anebo pomáhám masovým vrahům. Jistě chápeš. :-) Opatrnosti není nikdy nazbyt. :-)
Psychouš
  • 
16.4.2005 10:19:27
:-))))) Zajímavý vývod z mých řečí.
Nicméně je fakt, že lenost je jednou z mých charakteristických vlastností.
A sobeckost? No pominu-li to, že nenadbíhám své budoucí ošetřovatelce už od jejich dětských let ;-) a nepomáhám masovým vrahům i když se mě netýkají, tak se asi nějakou mírou sobeckosti vyznačuju. :-)
Ale ruce by mi neupadly. ;-)
Psychouš
  • 
16.4.2005 10:13:36
;-)))

Budu nad tím přemýšlet. Než se někomu dostanu do spárů. ;-)
16.4.2005 10:09:18
Pardon, měl tam být ještě smajlík.
16.4.2005 10:08:42
Já bych řekla, že on tý holce pomůže, ale vyděsila ho představa, že to nedělá zcela dobrovolně, alébrž se to od něj očekává. Řekla bych, že je to jen rebelující a konfliktní idealista, který se domnívá, že snad může mít kontrolu nad svým životem.
Líza
16.4.2005 9:41:09
:-)))
16.4.2005 9:38:41
Díky, holky, že jste tu Psychouše "rozebraly" za mne. Mně je jasný jen jedno: jde o líný a sobecký trdlo, kterýmu by patrně upadly ruce, kdyby pomohl holce s kočárem:-(((
M.
15.4.2005 17:17:47
MONTY - jak tu sleduji tu diskusi, Psychoušovo chytání za slovíčka a rejpání, vůbec bych se nedivila, kdyby se právě jeho OŠETŘOVATELKA stala VRAHEM a to nikoli "náhodně", ale zcela cíleně. Měla by k tomu totiž daleko víc příležitostí a prostředků, ale i DŮVODŮ....

Simča
[<<Předchozích 10] Příspěvky 1120 z 494 [Dalších 474 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.