| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Otcovské fejetony: Z vězení do vězení

 Příspěvky 110 z 494 [Dalších 484 >>]
24.1.2008 18:22:03
No, třeba firma České tradice prodává maškarní kostým, ale záleží na tom, jestli chceš pruhovanej nebo fakt to, co nosej muklíšci. Oboje se dá sehnat, ale každý na jiným místě.
tom
  • 
24.1.2008 18:18:20
vězenské oblečení a pouta mne zajmají.nevíte kde sehnat vězenský oblek?

28.4.2005 20:10:40
Darjo, ja to dokazu pochopit a ocenit. Vim, kolik sily to stoji, kdyz si musi clovek priznat, ze jeho rodice se k nemu nechovali pekne, ze to co pokladal cele detstvi za normu, normou nebylo. Ze jeho nazory na ostatni lidi a na sebe jsou mylne a je treba projit celym peklem ,aby si priznal, ze ho rodice nemilovali, ze byl pravdepodobne nechteny a ze zrejme nevedeli, jak se o nej starat. Ze vychova byla nespravna a nahodna. Vim, jak je tezke se z toho dostat a dokazat i prekousnout to, ze nejsi povinna milovat sve rodice, ze nejsi povinna plnit v dospelosti jejich predstavy a jejich prani. Je pravda, ze bys nemela sve rodice nenavidet, uz proste proto, ze Ti to muze velice skodit. Ale zase najit cestu mezi tim, ze neni dobre sve zkazene detstvi a mladi vytesnit, a ze neni vetsinou mozne ho pohrbit, ale ze je treba najit jakousi treti cestu. Dost to usnadni, pokud mas moznost se s rodici prilis nestykat, hodne pomuze, pokud je dokazes brat shovivave, jako lide nevyzrale a nekoho, kdo proste citove nevyspel. Vim ,o cem mluvim protoze celkem nedavno jsem zjistila, ze me matka okradla o deditstvi po otci. Omluva? Ani nahodou. Spis: "Vzdyt, ty bys to stejne rozhazela..."Je pekne tezke nezacit nenavidet...Ale at si klidne ti, kteri mi vytykaji, ze se zase zminuji o ve nemoci, poslouzi: Nevim, kolik casu mi zbyva a rozhodne ho nepromarnim nenavisti s spory s matkou. To, ze ona place, ze si zkazila zivot je mozne, ale ja netusim, co po mne chce. Ja ji nejsem schopna mit rada a jedine co dokazu, je chovat se k ni asi tak zdvorile, jako k cizimu cloveku. Kdybych mela
na vyber v zadnem pripade s ni ve spolecnem byte nebydlim, ale s invalidnim duchodem toho moc nenadelam. Takze jsem si vyclenila svuj pokoj, kde pracuji a travim volny cas. Ona ma druhy pokoj a kuchyn. Asi to bude tim, ze proste nedokazu obelhavat sama sebe a predstirat i sama pred sebou pocity, ktere nemam.

Takze bych rekla, ze Te velice dobre chapu a vim o cem mluvis. Vim, ze kdyby nebyli v mem zivote dobri a laskavi lide, mohl by ze mne klidne byt asicoal. Neni to vse ma zasluha, ale jsou i veci, kterymi jsem se musela a to zatracene tvrde prokousat sama. Takze asi jako Ty, na nektere veci, kterych jsem dosahla, jsem pysna, jine beru jako samozrejmost a dost se divim, proc to ostatni nechapou a jsou vzdy ochotni hbite pronaset odsudky, nad osudy druhych.

Bohuzel ukazkou odsuzovani 99% lidstva je pan Karban, ktery patri k tem, kteri me dokazi skutecne vytocit. Hlavne svymi kritikami, nekoho, kdo nikdy nic nevidel, z jineho uhlu, to ze nezna nikdy nic nez je podle neho spravne a dobre. Neuvazuje o ostatnich. Nebyl nikdy v jejich kuzi. Jeho nazor je predem hotov a tak ho jen vystavi na svou nastenku. Neni schopen uvazovat o tom, ze proste nekteri lide ziji jinak a pokud nikomu neublizuji tak neni slusne je pomlouvat a kritizovat. Musim rict, ze me svou uzkoprsosti, vecnou kritikou a odsuzovanim jinych, jejichz osudy jsou mu zcela nezname a nepochopitelne...jeho uvahy a priklady, ktere si podle mne vycucava z prstu( nejak si neumim predstavit, ze bych se nekomu typu pana Karbana sverovala)..tedy tim vsim mne dokaze vzdy docela slusne nadzvednout...
28.4.2005 20:00:42
Darjo, ja to dokazu pochopit a ocenit. Vim kolik sily to stoji, kdyz si musi clovek priznat ze jeho rodice se k nemu nechovali pekne, ze to co pokladal cele detstvi za normau, normou nebylo. ze jeho nazory na ostatni lidi a na sebe jsou mylne a je treba projit celym peklem ,ayb si priznal, ze ho rodice nemilovali, ze byl pravdepodobne nechteny a za zrejme nevedeli jak se o nej starat. ze vychova byla nespravna a nahodna. Vim jak je tezke se z toho dostat a dokazat i prekousnout to, ze nejsi povinna milovat sve rodice, ze nejsi povinna plnit v dospelosti jejich predstavy a jejich prani. Je pravda, ze bys nemela sve rodice nenavidet, uz proste proto ze Ti to muze velice skodit. Ale zase najit cestu mezi tim, ze neni dobre sve zkazene detstvi a mladi vytesnit, a ze nini vetsinou mozne ho pokrbit, ale ze je treba nanji jakousi treti cestu. Dost to usnadni pokud mas moznost se s rodici prilis nestykat, hodne pomuze, pokud je dokazes brat shovivave, jako lide nevyzrale a nekoho kdo proste citove nevyspel. Vim o cem mluvim protoze celkem nedavno jsem zjistila, ze mi matka okradla o deditstvi po otci. Omluva? Ani nahodou. Spis: "Vzdyt, ty bys to stejne rozhazela..."Je pekne tezke nezacit nenavidet...Ale at se ti, kteri mi vytakaji, ze se zase zminuji o ve nemoci: Nevim kolik casu mi zbyva a rozhodne ho nepromarnim nenavisti s spory s matkou. To ze ona place, ze si zkazila zivot je mozne, ale ja netusim co po mne chce. ja ji nejsem schopna mit rada a jedine co dokazu je chovat se k ni asi tak zdvorile jako z cizimu cloveku. kdybych mela
na vyber v zadnem pripade s ni ve spolecnem byte nebydlim, ale s invalidnim duchodem toho moc nenadelam. Takze jsem si vyclenila svuj pokoj, kde pracuji a travim volny cas. Ona ma druhy pokoj a kuchyn. Asi to bude tim, ze proste nedokazu obelhavat sama sebe a predstirat i sama pred sebou pocitu, ktere nemam. Takze bych rekla, ze Te velice dobre chapu a vim o cem mluvis. Vim, ze kdyby nebyli v mem zivote dobri a laskavi lide, mohl by ze mne klidne byt asicoal. Neni to vse ma zasluha, ale jsou i veci, kterymi jsem se musela a to zatracene tvrde prokousat sama. Takze asi jako Ty, na nektere veci, kterych jsem dosahla, jsem pysna, jine beru jako samozrejmost a dost se divim, proc to ostatni nechapou a jsou vzdy ochotni hbite pronaset odsudky, nad osudy druhych.

Bohuzel ukoukou odsuzovani 99% lidstva je pan Karban patri k tem kteri me dokazi skutecne vytocit. Hlavne svymi kritikami, nekoho, kdo nikdy nic nevidel z jineho uhlu, to ze nezna nikdy nic nez je podle neho spravne a dobre. Neuvazuje o ostatnich. jeho nazor je predem hotov a tak ho jen vystavi na svou nastenku. Neni schopen uvazovat o tom, ze proste nekteri lide ziji jinak a pokud nikomu neublizuji, tak neni dobre je pomlouvat a kritizovat. Musim rict, ze me svou uzkoprsosti, vecnou kritikou a odsuzovanim jinych jejichz osudy jsou mu zcela nezname a nepochopitelne...jeho uvahy a priklady, ktere si podle mne vycucava z prstu( nejak si neumim predstavit, ze bych se nekomu typu pana Karbana sverovala)..tedy tim vsim mne dokaze vzdy docela slusne nadzvednout...
Kačenka
  • 
20.4.2005 15:10:45
Když nechci mít děti, tak je mi taky docela ukradený jak budou žít "pravnoučata"....
Milada.
19.4.2005 22:25:37
test3
Milada.
19.4.2005 22:11:57
pokus2
Milada.
19.4.2005 22:09:37
pokus1
Psychouš
  • 
17.4.2005 19:24:31
Nejsmutnejsi je, ze nad takovymi prispevky se jiste osiva treba i JENA, takto ma kovana odpurkyne. ;-)
Proste jsi uplne mimo :-(.
Psychouš
  • 
17.4.2005 19:18:02
Tak pro priste zkus fakt argumentovat.
Rozmysli si zda me (kohokoliv) chces motivovat pres nejake osobni budouci vyhody, nebo na nas chces apelovat, nebo co.

Muj postoj je uplne off topic. Jde o to, kdo ma pravdu.
 Příspěvky 110 z 494 [Dalších 484 >>]

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.