| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Životodárný hlen aneb Symptotermální metoda I.

[<<Předchozích 10] Příspěvky 1120 z 327 [Dalších 307 >>]
25.3.2005 9:49:23
img src=http://smiles.zy.cz/169.gif
Lisa
  • 
11.3.2005 19:23:40
Tak jsem Ti to tam spocitala a jestli jsi mela 14.2. 2005 MT tak jsi mela ovulaci nekdy koncem mecise takze toho 5 .brezna se nemohlo nic stat .Jedine ze by se Ti ovulace opozdila pak by tam bylo mensi riziko ze by mozna byla nejaka sance ale podle toho jak jsi mela posledni MT tak neznam tvuj cyklus jak mas dlouhy ale jestli mas neco kolem 28 dnu tak by Ti mela nastat MT behem tohodle vikendu a jestli mas delsi tak behem dalsiho tydne .Tak snad jsem Ti dobre poradila :))
Lisa
  • 
11.3.2005 19:17:27
Janino
Po porodu se muze zeny cyklus docela zmenit.Takze musis zacit zase z BT a po par mesicich zjistis kdy je tva ovulace.Ten TT byl opravdu dost brzo jestli ze jste to neuhlidali 5 brezna tak dneska mas 11 brezna a to bylo dost brzo co jsi zkousela TT.Jeste se mrknu kdy jsi naposledy mela MT ale byva to tak ze vzdy 14 DC a pak az dostanes MT tak si odpocitej 14 dnu je to ta lutealni faze tak v ten den by mela byt tva ovulace.Mrknu na tvoji posledni MT a jeste Ti pisnu nazpatek :))
jana 23 a1 /2
  • 
11.3.2005 18:07:01
dobrý den, mám asi podobný problém jako vy vsichni tady.
v dubnu 2004 se mi narodila zdrava dcera a od prosince 2004 neberu zadnou antikoncepci - usoudili jsme, ze je to jen chemie a chemie. mesicky jsem mela 21. 12. 2004 - zacatek( 6 dni )
16. 1. 2005 ( 6 dni )
a 14. 2. 2005 ( 7 dni ).nevim, kdy probiha u me ovulace. ale pred otehotnenim to bylo 10 - 12 den po skonceni menstruace. Mohlo se to porodem nejak zmenit? je ovulace u kazdeho cyklu v jiny den?
Stalo se nam totiz, ze 5 brezna jsme TO s manzelem neuhlidali a ted cekame, co z toho bude. Delala jsem si uz TT, ale byl negativni, asi je jeste brzo. Co myslite, muzu byt tehotna?
25.2.2005 9:57:05
Vubec se mi zde nobjevuji prispevky
23.2.2005 18:29:23
Ahoj Tiffi, náhodou jsem sem nakoukla a vidím můj dotaz. Mé kolegyni se stalo něco podobného - ještě ani po 14 dnech vynechání se jí neukázal pozitivní test a těhotná byla.
Ale může to být způsobené psychikou apod. Přesto ti přeji hodně štěstí.
21.2.2005 14:04:41
Ahoj Tiffi,

tez jsem psala jeden pispevek a neobjevil se. Vzhledem k temu, ze jsem jeste nepouzila zadny tehu - test, nic ti neporadit. Ja tento mesic zase budu papat Clostilbegyt na stimulaci OVU. Minuly mesic se nam nepovedlo ... Od stredy zase zacinam papat Clostilbegyt.
Mirus
21.2.2005 14:04:17
Ahoj Tiffi,

tez jsem psala jeden pispevek a neobjevil se. Vzhledem k temu, ze jsem jeste nepouzila zadny tehu - test, nic ti neporadit. Ja tento mesic zase budu papat Clostilbegyt na stimulaci OVU. Minuly mesic se nam nepovedlo ... Od stredy zase zacinam papat Clostilbegyt.
Mirus
21.2.2005 14:03:45
Ahoj Tiffi,

tez jsem psala jeden pispevek a neobjevil se. Vzhledem k temu, ze jsem jeste nepouzila zadny tehu - test, nic ti neporadit. Ja tento mesic zase budu papat Clostilbegyt na stimulaci OVU. Minuly mesic se nam nepovedlo ... Od stredy zase zacinam papat Clostilbegyt.
Mirus
Tiffi
18.2.2005 18:09:15
Ahoj psala jsem sem už dvakrát, ale ani jeden z mích příspěvků se tu neukázal, snad se tu ukáže tenhle.
Pořád jsem to ještě nedostala ted jsem 49 dní od PM. V úterý jsem si dělala tt ten ale vyšel negativně. Včera jsem si po delší době měřila BT a ta byla 37,1. Podle tepůtky bych těhulka být měla,ale nevim. Jsem z toho docela zmatená. Příští týden jdu na krev tak se ukáže.
Má některá z vás zkušenost s negativnim tt a přitom jste byli těhukky??
[<<Předchozích 10] Příspěvky 1120 z 327 [Dalších 307 >>]

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.