| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Lidé, kteří se nám ztratí ze života

[<<Předchozích 10] Příspěvky 1113 z 13 
y
  • 
10.1.2004 19:04:10
Jsi nudný a nezajímavý, nechápu, proč tu jsi.

Nikdo tě nenutí to číst.
x
  • 
10.1.2004 18:43:42
Článek, je nudný a nezajímavý.Nechápu proč to tu je.
Nanad
  • 
9.1.2004 11:17:17
Paměť je potvora. Nedávno jsem pro vědeckou práci zpracovávala projekt týkající se malých sociálních skupin. Poté co jsem se s tím potrápila a projekt odevzala, jsem při velkém úklidu zjistila, že jsem ÚPLNĚ STEJNOU VĚC dělala před 12 lety jako ročníkovou práci při postgraduálním studiu. A JÁ SI TO NEPAMATOVALA!!! Ani jak se to dělá, ale, co je horší, vůbec ani to, že jsem na něčem podobném pracovala!
Neumím si to vysvětlit, dělala jsem to tenkrát skutečně sama, nic neopsala, a s papíry v ruce si tak trošilinku i něco vybavuju, ale předtím bych se nechala i zastřelit s přísahou, že já jsem ještě skutečně nikdy...
Měla jsem tenkrát pocit, že jsem snad na léčení, ale známá psycholožka mi tvrdila, že je to neormální a že to prožívají všichni...
Tak vítej do klubu!!!!
[<<Předchozích 10] Příspěvky 1113 z 13 

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.