| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Psi pro zdraví a pohodu

[<<Předchozích 30] Příspěvky 3140 z 67 [Dalších 27 >>]
Daniela Lukášek
  • 
7.9.2003 1:09:24
Corro,
jsme na tom obdobně..........sestra se přestěhovala z vesnce do města (Prahy) a 95% problému ustalo. Prostě zde těžko natrefí na alergie co jí vadily(seno,pyl.........). Kdykoliv jedeme k rodičům skončí přinejmenším u kapesníku.
Myslím si, že je určitý standart(koneckonců jako u všech jiných nemocích) a pak už se to odvíjí od jednotlivce.
Píšu názor, snad tím nikoho nepobouřím(nemám to v úmyslu).
Corra
  • 
7.9.2003 0:19:08
Ahoj berundo.To nevím jak se to stalo,ale co se ke mě přestěhoval od rodiču,tak nikdy nepotřeboval inhalátory,nebo co to měl.Přitom bydlel na vesnici a ted bydlíme ve městě a celkem blízko silnice.a ten vzduch tu není nic moc.Ale mu očividně svědčí :-)
6.9.2003 23:43:52
Sorry, Milado, to byl blbej pokus o vtip :o) Už mi tu chyběj ti smajlíci, co je Jirka sliboval, jen co mu vyjde čas... Pravda však je ta, že manžel s prokázanou alergií na pyly si bez jakékoli léčby za celý rok ani nekýchne. Proč - netuším.

S.
Milada.
6.9.2003 23:35:36
Sylvie,

co to jako rikas? Nepotrpi na marodeni?? A co ma podle Tebe clovek delat, kdyz vyjde ven, tam treba kvete briza ten clovek se muze ukychat?? Ze si to jako vymyslel a rekne si: Ja na marodeni netrpim, nic mi neni ??????? Pak po nekolika letech ten clovek kousne do jablka, otece a on si rekne: ne, tohle neni krizova reakce, to mi nic neni !
JA z Tebe posledni dobou mam nekdy pocit, ze jak neco rekne nejaky lekar, tak pokud to neni nejaka alternativa k necemu, tak Ti to proste nesedi...

Milada
Milada.
6.9.2003 23:35:34
Sylvie,

co to jako rikas? Nepotrpi na marodeni?? A co ma podle Tebe clovek delat, kdyz vyjde ven, tam treba kvete briza ten clovek se muze ukychat?? Ze si to jako vymyslel a rekne si: Ja na marodeni netrpim, nic mi neni ??????? Pak po nekolika letech ten clovek kousne do jablka, otece a on si rekne: ne, tohle neni krizova reakce, to mi nic neni !
JA z Tebe posledni dobou mam nekdy pocit, ze jak neco rekne nejaky lekar, tak pokud to neni nejaka alternativa k necemu, tak Ti to proste nesedi...

Milada
6.9.2003 23:33:19
Milado, netuším, co je to za doktorku, vůbec ji neznám. A to s tím psem vím jenom z doslechu, od mámy :o) Nejdřív prý velký údiv nad tím, že máma nereaguje na prach a psa (hmmm, taky jsem se divila), no a pak to, co jsem psala. Každpádně máma je u ní spokojená a léčba zabírá tak, že je máma bez problémů (pokud náhodou nezapomene na lék, samozřejmě).

S.
Milada.
6.9.2003 23:24:14
Berundo,

počkej...já si myslím, že Corra tím léčením myslí vakcíny na tu alergickou rýmu..a Ty, pokud vím, máš též ekzém, že? Tam bych si v současné době místo kortikoidů vydupala Elidel, už je normálně na recept..třeba JEDNOU vymyslej něco bez kortikoidů i na astma..

Sylvie,

já bych tu dr. chtěla slyšet JAK to řekla. TY s tím souhlasíš, či to tady jen říkaš, jako..že jsi slyšela to a to... Můžeš mi napsat mailem její jméno, poptala bych se, co je to zač..totiž není alergolog jako alergolog :-((((
6.9.2003 23:20:36
Hmmm, můj manžel byl taky "vyléčen". Má PROKÁZANOU a v dětsví léčenou alergii na prach, peří, pyly... přesto jezdíme do přírody, spíme v trávě, mám doma péřový polštář... A pohoda. Akorát předpředloni v zimě dlabal asi dva měsíce nějaké protialergické prášky, protože i když žádné problémy neměl, doktorka mu je předepsala na základě krevních náběrů... Jestli nebude problém v tom, že (jak už bylo uvedeno) se jedná o onemocnění PSYCHOsomatické a manžel si na nějaké marodění moc nepotrpí ;o)

S.
berunda
  • 
6.9.2003 22:55:48
Corro, zavidim tvemu manzelovi, ze byl vylecen z alergie. Zajimalo by me, jak se to dela?

Ja v to u sebe tedy moc nedoufam, jen muzu verit, ze se to treba s vekem zmirni...Lecit alergii v mem pripade tedy znamena tlumit jeji priznaky, tedy kortikoidy bohuzel.
Corra
  • 
6.9.2003 22:52:30
Sorry,ale podle toho co píšeš,byl by muj manžel už dávno na hřbitově.Měl alergii na domácí prach.Byl léčen a už několik let nemá žádné potíže.a to máme doma koberce,záclony,.......
[<<Předchozích 30] Příspěvky 3140 z 67 [Dalších 27 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.