| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Aby děti špatně nechodily

[<<Předchozích 20] Příspěvky 2124 z 24 
Klem
17.1.2003 20:36:56
Četla jsem, že i doma má chodit dítě v botkách. Je to kvůli tomu, že doma máme většinou podlahy z tvrdých, rovných materiálů, kde nemá noha možnost přizpůsobovat se různým nerovnostem, jako např. venku na trávě, v písku apod. a tím procvičovat různé svaly na chodidle. Důležité je, jak bylo napsáno, pevný opatek a šněrování, aby byla noha v botě pevně uchycena. Já sama mám doma skoro 11 měsíčního syna a už se nemůžu dočkat, až začne chodit. Zatím je ale mistr v rychlém lezení a už mu pomalu nestačíme:-)
Klem
17.1.2003 20:36:40
Četla jsem, že i doma má chodit dítě v botkách. Je to kvůli tomu, že doma máme většinou podlahy z tvrdých, rovných materiálů, kde nemá noha možnost přizpůsobovat se různým nerovnostem, jako např. venku na trávě, v písku apod. a tím procvičovat různé svaly na chodidle. Důležité je, jak bylo napsáno, pevný opatek a šněrování, aby byla noha v botě pevně uchycena. Já sama mám doma skoro 11 měsíčního syna a už se nemůžu dočkat, až začne chodit. Zatím je ale mistr v rychlém lezení a už mu pomalu nestačíme:-)
  • 
15.1.2003 22:55:32
Opravdu zajímavý článeček:Moje dcera již chodí,chodit začala týden před narozeninama.Mám však malý zmatek v tom nošení botiček.Dcerka je zvyklá chodit po doma bosky jen v ponožkách,avšak jsem se doslechla,že ji mám i po doma dávat botky.Tak teď nevím.Obouvat nebo nechat běhat v ponožkách?
Moni+2
15.1.2003 21:56:28
Zajimavy clanecek,
Rada bych jeste dodala, ze presne stejne doporuceni (nevodit ditko za rucicky a cekat az zacne "samo" chodit) jsem dostala v Norsku. Take tady nedoporucuji, pokud dite jeste nechodi, pouzivat doma zadne boticky, nechat je na boso, nebo v nejakych ponozkach s protiskluzovou upravou. A prvni "doopravdicke" boticky diteti poridit az uz samostatne chodi i kdyz ja uz se nemuzu toho nakupu dockat...
Monika
[<<Předchozích 20] Příspěvky 2124 z 24 

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.