| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Kýbl, kyblík, kyblíček…

[<<Předchozích 10] Příspěvky 1120 z 37 [Dalších 17 >>]
15.7.2004 7:22:20
Pokud ještě sháníte kyblík na koupání, mohu Vám prodat Tummy Tub. Ozvěte se na telefon 603 84 28 36.
Hezký den přeje Helena
jana
  • 
30.6.2004 16:39:50
třeba ten, co používáme na podlahu? Samozřejmě úplně nový a dokonale čistý. Ten co je na obrázku jsem viděla prodávat kolem 300 kč a to mi přijde za kus umělé hmoty příliš.
  • 
18.6.2004 20:32:17
Scháním kyblík na koupání. Nejlépe originál Tummy Tub. Cena nového se mi zdá příliš vysoká. Prosím nabídněte.
  • 
22.4.2004 14:59:08
Moc prosím všechny maminky, které mají doma nevyužitý kyblíček, ozvěte se mi s nějakou rozumnou nabídkou. Chtěla bych kyblík používat, ale pořizovací cena nového je pro mě dost vysoká. Předem děkuji. Marcela
  • 
23.3.2004 15:21:40
Naše společnost Uma-Kart přichází na trh s novým hitem pro letošní jaro 2004 ! Přestavitelná a univerzální sušička na miminka ve věku od narození do 5 let. Jedná se o vysoce výkonou sušičku s možností regulace teploty od 20 do 40 stupňů. Doba vysušení miminka se pohybuje od 2 do 8 minut v závislosti na jeho velikosti. Zasíláme i na dobírku. Provedení: průhledný skleněný box se zásobníkem na vitamíny, horkovzdušné absorpční lůžko s termoregulátorem. Možno též dodat s teploměrem na měření tělesné teploty. Doporučuje pět z deseti dětských pediatrů! POZOR! Do konce března sleva ! Cena v základní variantě: 1890,-Kč vč. DPH. Objednávky zasílejte na adresu: herodes@seznam.cz Pozn.: Jakmile miminko odroste, je možné využít sušičku na ovoce, houby nebo na byliny. K tomu je třeba dokoupit specielní vložku - adaptér. V případě vašeho zájmu odkoupíme sušičku zpět za 580,-Kč. NEVÁHEJTE !
16.11.2002 18:34:35
Osobně si koupání našeho mrňouse v kyblíku nemůžu vynachválit. V porodnici mě učili koupat mimčo pod sprchou, takže se rychle namydlilo a opláchlo pod tekoucí vodou,doma pak jsem ho po namydlení prostě šoupla do kyblíčku. Máme velice malý byt a vaničku bych ani neměla kam položit, navíc manipulace s kyblíkem (napouštění a vylévání) je o moc jednoduší. Adámkovi jsou teď čtyři měsíce a je v kyblíku moc spokojený, směje se a cáká okolo. Jen mě mrzí že se ještě u nás nenašel nikdo kdo by dokázal kyblíčky vyrábět a nabízet je za přístupnější cenu. Jsem sice laik, ale připadá mi, že pokud lze koupit obyčejný kýbl podobné velikosti za 80,-Kč, je cena Tummi Tabu opravdu přehnaná.
Klenoflejn+4
14.11.2002 21:25:32
Blanko, já jsem ho koupila na inzerát, použitý. Je to ten, o kterém se v nedávném článku o kyblíčkách píše, že je to paskvil - což nechápu, protože je bezva. Myslím si ale,že jsem ho viděla na www.detskydum.cz
blanka,kluk 11m
  • 
14.11.2002 20:00:59
Taky jsme koupali Kubika od zacatku v kyblicku, moc se mu to líbilo a nam taky.
Bohuzel z kybliku vyrostl. Schanela jsem vetsi velikost, protoze jsem o kybliku cetla tak pred 2-3 lety v MF dnes. Nikde mi vsak nebyli schopni nabidnout vetsi, tak jsem koupila ten mensi. Kde jste koupili vetsi kyblik?
Diky za odpoved.
b.luke@seznam.cz

Ahoj Blanka
  • 
3.11.2002 1:10:03
Tak,
rozhodla jsem se, ze si pro sve ctvrte dite kyblicek poridim a ted mi jde jen o to kde a od koho -
asi pouzity od nekoho - z financnich duvodu - bud bych si ho rada na nejakou dobu pujcila a nebo koupila.
Mate nekdo nejaky typ?
Jsem z jiznich Cech od Trhovych Svinu.
Diky.
Johanka Kubanova
Johanka_Kuca@yahoo.de
Radka
  • 
1.11.2002 0:37:14
Kyblík jsme používali k naší plné spokojenosti čtyři měsíce, syn by se do něj vešel i déle, měli jsme ale problém jiný, původně nečekaný. Starší, o dva roky, syn totiž na koupání v kyblík hrozně žárlil a a čkoli jinak mu třeba mazlení rodičů s mladším bráškou nevadilo, tohle ano - takže jsme je pak oba koupali ve velké vaně. Jinak bychom ale kyblík používali dál.
Pokud vím, tak v Pomadu jsou obecně nedůvěřiví ke všemu, co se nepoužívá dvacet let:)
[<<Předchozích 10] Příspěvky 1120 z 37 [Dalších 17 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.