| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Kýbl, kyblík, kyblíček…

 Příspěvky 110 z 37 [Dalších 27 >>]
  • 
7.8.2006 23:33:16
Zkoušela jsem koupat svého šestidenního synka (3,20 kg) v kyblíku a nějak se mu to nelíbilo. Nevím přesně, kolik dát vody, mám návod jen cizojazyčný. Vodu dát až k rysce 3 kg, nebo jen k čáře asi v třetině kyblíku?Zkušenější poradíte?
Děkuji
Dana + Anička (3,5m)
  • 
19.4.2006 21:42:06
My máme kyblíček půjčený od kamarádky. První koupání po příchodu z porodnice bylo taky náročné-přesně jak popisuješ. Tak jsme malou koupali v umyvadle (máme docela velké) a od 2,5 měsíců, když už držela hlavičku jsme zase zkusili kyblík a Anička je teď děsně spokojená - hezky se uvolní, lebedí si tam, občas si trošku zahopsá... je to srandovní :)
  • 
14.6.2005 10:12:13
Cekam druhe dite, jsem zdravotni sestra a kyblik shanime podruhe. Jsem si jista, ze zvlast pro maminky prvorozenych deti je to nejbezpecnejsi zpusob koupani, navic - dite nema duvod nemilovat do budoucna vodu. Usmev?
11.1.2005 16:22:54
No, my jsme si taky koupili kyblik. Kamen urazu nastal prvni den pouziti, kdy jsme nebyli schopni ani ja ani manzel malou vykoupat. asi to chce trochu praxe, protoze udrzet zmitajici se mimco, podpirat mu hlavicku a jeste ho umejt, to je skutecne dost narocne. Ani jednomu z nas se nechtelo riskovat pripadne vyklouznuti mimca. Vysledek = kyblik skoncil jako pradelni kos na detske pradlo a my s povdekem prijali obycejnou vanicku od moji mamci (nad kterou jsme predtim ohrnovali nos;o)), koupili do ni lehatko a bylo po problemu. Na myti jsme meli obe ruce a nebali jsme se, ze by se nam mimco vysmeklo. Pozdeji jsme kyblik zkusili znovu - to uz jsme nemuseli podpirat hlavicku - ale male se v nem nelibilo, protoze si nemohla poradne zakopat a zacakat. Od te doby, co umi sedet (6 m), tak koupeme ve velke vane. Tak jsem ti asi moc neporadila - tedy ano - pokud vam kyblik nevyhovuje, poridte si vanicku!
lena, rosa nella
  • 
11.1.2005 16:02:38
Mate nekdo zkusenosti s koupanim v kybliku ?
11.1.2005 16:00:17
Mam na vas dotaz, s nadsenim jsem si take obstarala kyblik na koupani a vcera probehla slavnostni premiera. Ovsem nase mala- narodila se 1.1, pri tom kricela jako kdyz vrazdi nevinatka. Prito mi pripadalo, ze teplota vody- 37 C - byla moc nizka, ale je to doporucovana teplota... A je opravdu pro nas narocne ji spravne uchopit a drzet jen za hlavicku, na to jsem skoro nemela nervy... Mate nejaky tip, jak to zvladat ?
  • 
5.1.2005 18:00:46
Dobrý den,

měla bych zájem o Vámi nabízený kyblík na koupání. Mohla byste mi prosím poslat mailem foto a cenu, pokud je ještě k dispozici?

Děkuji a s pozdravem

Irena Oppitzová (Brno, tel. 723 626 000)
  • 
26.12.2004 16:14:38
Prodám kyblík Tummy Tub - průhledný (Hradec Králové, Chrudim) možno zaslat i na dobírku .
V případě zájmu zašlu foto.
  • 
20.8.2004 17:21:18
Koupím kyblíček Tummy Tub. Nevim jak casto se dostanu na tyto stranky tak mi prosim napiste na email : k.jurencakova@centrum.cz

Moc dekuji
Katka
Čuťas,Váša a Šáša
28.7.2004 20:14:22
Koupím starší kyblík Tummy Tub - nabídněte na 603 807 892 - nechejte vzkaz nebo sms. Dekuji
  • 
20.7.2004 14:33:41
Jestli jste kyblík ještě neprodala, měla bych zájem. Děkuji za odpověď.
 Příspěvky 110 z 37 [Dalších 27 >>]

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.