| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Děti s poruchou příjmu potravy

[<<Předchozích 10] Příspěvky 1120 z 53 [Dalších 33 >>]
15.11.2007 19:56:15
Ani nevím jak mám začít,asi tím že vás všechny zdravím,zrovna jsem najela na tyto stránky a zaregistrovala jsem se.Mám problém se svým tříletým synem Jakubem.Má neuvěřitelný odpor k jídlu.Ty problémy už má od malička,dětská lékařka mě neustále ujišťovala že je vše v pořádku a časem ho to přejde.Ale nepřešlo,asi před rokem jsem si vyžádala doporučení na gastroenterologii,tam synovi udělali veškeré možné testy a žádnou příčinu či nemoc nenašli,více méně mi řekli,že je to v jeho hlavě a časem se to zlepší,až začne chodit do školky,ale opeť nic.Má vyhraněnou stravu kterou sní-kupné jídlo Hammi,domácí zeleninovou polévku,špenát,a určité druhy jogurtů,dokonce si vybírá i určité druhy cukrovinek.jsou mu 3 roky a ještě nejedl žádné pečivo,od rohlíků,chleba až po šáteček,maso....Abych to zkrátila,má šílený odpor k jídlu,jinak zdravotně prospívá podle lékařky jak výškově tak váhově.Už si nevím rady,dokonce jsem ho objednala k děckénu psychologovi ale mají tam takový počet pacientů že tam máme jít 11.12.ale já se už do té doby zblázním,už nevím jak na něho,jak ho mám přesvědčit,že jíst musí.Velice mě to trápí a nevím si s ním rady a nikdo mi nebyl do dnešního dne pomoct nebo poradit.Předem děkuji za radu či pár řádek na tohle téma.
iveta ,dve deti
  • 
16.1.2007 13:38:52
moc me zaujal clanek zuzky jak primet dite aby vic jedloja mam podobnou zkusenost syn9lety moc neji ma nekdo podobnou zkusenost s ditetem?
Kvítko
  • 
24.11.2006 20:07:44
Ahoj Andrejko,
sice jsem teprve ve třetím ročníku medicíny, ale určitě bych tenhle tvůj problém nebrala na lehkou váhu. Nechci ti zbytečně nandávat brouka do hlavy, ale hubnutí 2 kila za týden z takového původní váhy a při tvé výšce není vůbec dobré. Určitě bys s tím neměla zůstávat sama a obrátit se co nejrychleji na specializovaného lékaře - kontakt na nejvhodnějšího nebo nejbližšího ti určitě dá tvůj praktický lékař, popřípadě se můžeš obrátit na jakéhokoliv jiného lékaře - určitě ti rád pomůže...
Přeji rychlý šťastný konec všem problémům
Kvítko
Eva
  • 
10.8.2006 11:21:07
Já vážím 58kg a měřím 174cm...Ty vůbec nemůžeš být tlustá...Teď nesmíš hubnout...Jinek jsi tam kde jsi byla...Já se teď sama léčím z MB...nikdo o tom nevi...
Eva
  • 
10.8.2006 11:20:46
Já vážím 58kg a měřím 174cm...Ty vůbec nemůžeš být tlustá...Teď nesmíš hubnout...Jinek jsi tam kde jsi byla...Já se teď sama léčím z MB...nikdo o tom nevi...
Lenka4-12let
  • 
3.8.2006 14:13:00
už asi týden jím málo a jeden den jsem vyzvracela úplně všechno a teď už zvracám jen obědy.na taboře jsem zhubla 3 kg- ale po třech dnech mám zase 1 a půl kila nahoře .souvisí to s bulimií to s bulímii? trpím tímto bulímií?
  • 
19.7.2006 16:25:08
Dobrý den BMI, není zavádející, protože je jenom relativní, pro papírový výpočet. Je to jednoduché a rychlé, ale jiste to není určené na to aby si nekdo kdo má 14-15%FG - tuk - já jsem měla 8%, sice jsem nadváhu neměla ale BMI jsem nepotřebovala. Protože BMI není pro sportovce, ten se nepočítá na telovýchovném lékařství. Ale je pro lidičky který kyskou doma!!!! Mimochodem jsem zvědavá kolik má Péťa - když si to Péťo přečteš tak napiš, protože pokud je to do 18 tak bych hlavně BMI ani neřešila - BMI je pro dospělé pro děti se počítá úplně jinak.
Jituna
  • 
10.7.2006 20:31:24
Bulimie je mrcha co? Ale stejně tě obdivuju, že ses z ní dostala. Já se o to snažím, ale nějak mi to nejde. Jedu v tom sice teprve 6 měsíců, ale stejně se z toho chci dostat. Jenom bych se tě chtěla zeptat, když si měla MB tak si zvracela nebo si to dělala nějak jinak? Jak ses vlastně z toho dostala? Kolik si zhubla, když si měla MA? Díky moc za odpovědi, jsou pro mě celkem důležitý.
Marsi
  • 
25.6.2006 14:20:03
Ano je to tim ze svaly jsou tezsi nez tuk a proto je BMI hodne zavadejici
Evelinka, já a PPP
  • 
15.5.2006 21:29:41
Je mi 25 let, prošla jsem si 3roky anorexie a 5let bulimie. Dostala jsem se z toho v době, když jsem loni porodila krásnou zdravou dcerku, které je 9měsíců. Co jsem nabrala v těhotenství jsem rychle zhubla ale cítím se v současné době až moc tlustá a chtěla bych aspon 5-10kg zhubnout. Mám strach abych nespadla zpět na dno doby MA nebo MB. poradí někdo jak zhubnout až 10kg? mám 174cm a 59kg. za všechny odpovědi předem děkuji
[<<Předchozích 10] Příspěvky 1120 z 53 [Dalších 33 >>]

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.