| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Horečka může být užitečná

 Příspěvky 110 z 60 [Dalších 50 >>]
27.4.2012 12:43:49
to uz dam lek. Jiz dlouho nam vyborne zabira Nurofen a dam ho na noc i pri nizsi teplote.
Bonmon
26.4.2012 15:53:05
Já to dělám stejně - dávám Nurofen už při 38, tedy přes den ne, ale na noc ano. ~;)
Moloko
26.3.2012 19:31:38
Moje kamaradka ma syna a proziva s nim krece taky. Pokazde kdyz je nemocny a ma horecku a pry je to tak rychle, ze radeji uz pri nizsi teplote da malemu Nurofen a taky diazepam.
efka1705
26.3.2012 10:27:23
Já už jsem tak vystresovaná z každé horečky u syna, jelikož jsme si zažili febrilní křeče, tak nasazuji Nurofen už od 38 spolu s Diazepamem, ale spousta maminek v okolí sráží horečku od 38,5. Do 38 pouze chladím - koupel a studené obklady.
Jarmisa
22.3.2012 16:50:06
minimálně tedy na noc, aby se dcera v klidu vyspala. Nevím kolik mamin si vezme na triko aby nechalo jít dítě spát s horečkou. Já tedy dávám Nurofen při 38,5 a víc, i když dceru nic nebolí. Pro klid v duši a aby se vyspala.
Lída
  • 
7.3.2005 17:18:20
Budu jim vyvářet a uvidíme jestli se spraví.
Máme to asi v rodině manžel.Jeho dědeček(je jeho kopii dožil se díky bouračce jen 45let)-hubený.A můj děda taky.Budu hlídat svaly.Teď jsem jim změřila vrchní část ruky a zanesla do grafu(jestli se to měří tam co jsem to měřila.Luk má 17cm a jsme lehce pod 25.tak to zkusím dotáhnout nad 25 a nesmí mi přestat jíst.To mi dělá Daník.Občas něco nechce.Ale nakonec vždy sní aspoň kus.Zase mu to nechci znechutit.
Líza
7.3.2005 17:07:46
Já nevím přesně - dceři jsem jednu dobu, když vypadala, že jí ty žebra definitivně vylezou z hrudníku, kupovala místo jogurtů ty slazený hnusíky, dávala jsem si záležet s teplýma jídlama a jeden dva Nutridrinky taky padly (ale nechutnaly jí). No ale jen co se dostala z tý nejhorší koncentráčnický podvýživy, přestalo jí chutnat a zůstává hubeňourem. :-)
Ale pokud máte v rodině hubený dlouhány...spíš pohlídat, aby ty kosti byly obalený nějakýma svalama...
Lída
  • 
7.3.2005 17:01:44
No on tatínek je taky takový mam to doma teď 3x.
Ale co myslíš,že mám vařit výživnějšího?
Jíme tak normálně. Lukáš si většinou přidá sní asi skoro velkou porci.
Myslíš,že máme mít projistotu vždy teplou večeři.Někdy jim udělám pomazánku.Mají rádi rybičkovou.A co mají rádi není to vůbec zdravé dělám jim to 1x měsíčně hranolky upečený a k tomu tavroh s česnekem.
Tuhle jsem zjistila,že jsem upekla pizzu sní tak 2x(15x10cm).
A ještě mě napadlo.Co je napájet tím NUTRINDRINKEM???
Ale Daníkovi je jen 3,5.
Líza
7.3.2005 16:53:55
No pod tou trojkou to není úplně ono...zkusila bych upravit jídelníček trochu k výživnějším a hlavně dobře vyváženým jídlům. A věci jako plavání a nejdnostranný sporty, který podporují dobrý držení těla, mi taky připadají jako dobrý nápad.
Lída
  • 
7.3.2005 16:46:00
A hmotnostně a výškově.Jsme těsně pod spodní linkou označenou 3(ale těsně).
 Příspěvky 110 z 60 [Dalších 50 >>]

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.