| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Kde rodit

18.10.2000 20:12:25 Martina S.

Re: MOTOL - rady a zkusenosti

Ahoj Radko,

prave před týdnem jsem se z Motolské nemocnice vrátila. Ležela jsem práve se svým mimčem (17.týden) na odd. konzervativní gynekologie,protože tam dávají těhotné do 20.týdne a pak jsou na odd. rizikových těhotenství, ale i tak ti musím říct, že jinam bych rodit nešla a to i přesto, že tam pojedu přes celou Prahu. Rodila jsem tam před třemi lety a super. Je tam prima doktor jmenuje se Jiří Horák a poradnu má v pondělí. Chodila jsem tam do poradny i v předchozím těhotenství a budu zase. Všechny sestřičky říkali, že kdyby byli těhotné tak jedině k němu. Je to prostě takový sluníčko, pořád se usmívá a všechno do podrobna vysvětlí a co je hlavní vyšetření od něho nebolí tak jako od jiných doktorů, které nechci jmenovat. Já potřebuji vědět, že když už musím jít do nemocnice,tak chci být v čistém a kulturním prostředí a ne v nějkým humusu. Pokoje na šestinedělí jsou po dvou, každé dítě má k dispozici takový vozíček růžový,fialový,zelený) na kolečkách je tam přebalovací pultík se skříňkou na věci pro miminka a vanička na koupání. Každá maminka má na pokoji skříňku na osobní věci a stolek u postele. Koupelna je vždy společná pro dva pokoje. Je tam skříň, kde si můžeš vzít čisté ložní prádlo i noční košile a nikdo se nad tím nebude pohoršovat. Jsou tam hodné dětské sestřičky, které si mimčo vezmou na noc k sobě, pokud se budeš potřebovat vyspat. A co je hlavní, pokud by bylo potřeba dětská nemocnice je vlastně propojena jen přes chodbu. Ať se rozhodneš rodit kdekoliv přeji Ti krásné a zdravé miminko. Dej vědět co to je.

Zdraví Martina S.
Odpovědět
Průběh diskuze (3 názorů)
MOTOL - rady a zkusenosti renata - prvni kluk 17.10.2000 14:24
*Re: MOTOL - rady a zkusenosti Martina S. 18.10.2000 20:12
**Re: MOTOL - rady a zkusenosti Martina S. 18.10.2000 20:22

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.