| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Kde rodit

2.6.2004 14:10:12 la dida

Re: Rodili jsme v Ostrově

Chtěla bych jen ve stručnosti. Protože jsem rodila sama, bez otce, zkušenost tedy s tímto nemám.
Klystýr jsem neměla, nebo alespon o něm nevím. Nikdo se mne na něj neptal a já sama mám dojem, že mi skutečně nic takového nedělali.
I když jsem byla oholená, holím se pravidelně, přesto mě ještě sestra doholila. Tak nevím, proč.
Porod byl však procházkou, co se týče péče a příjemných lidí okolo, oproti tomu, co následovalo na odd.šestinedělí. Nepříjemné sestry, odnášení dítěte, jak se již někdo zminoval, nevím kam. A kojení????? Kdyby se mnou nebyla maminka, mimochodem o rok mladší, zatvrdlo by mi mléko a pak nevím co by následovalo. Učili mne kojit tím způsobem, že mi sestra hodila na stůl příručku, se slovy..tady podle toho kojte. A odešla. Já nezkušená prvorodička, nevěděla jsem jak na to. Takže po dvou dnech malému váha pouze klesala, mne neskutečně bolela prsa. A jak říkám, díky mé spolubydlící, která mi moc pomohla, mi nezatvrdlo mléko. Tímto jí moc děkuji, jmenovala se Lenka a má syna Sebastiana. Ted 2,5 roku.
Sestry byly nepříjemné, až hrůza. Staré báby, které neví, jak se má jednat s přecitlivělými maminkami. Chápu, že je to jen práce, ale ....
Návštěvní místnost? Hrůza. Také zkušenost pouze s frontami a nervozními návštěvníky, kteří čekají až návštěva předchozí konečně uvolní místo. Takže Ostrov??? Po mé zkušenosti již nikdy více.
Odpovědět
Průběh diskuze (8 názorů)
Díky za zkušenosti Dáša, 15. týden 12.3.2000 16:40
*Re: Díky za zkušenosti Lenka 10.4.2000 23:58
**Re: Díky za zkušenosti Dáša, 20. týden 16.4.2000 22:5
**Rodili jsme v Ostrově Dáša Machková, Jakub 17 dní 17.9.2000 13:50
***Re: Rodili jsme v Ostrově Magda, 2 děti 17.9.2000 19:32
***Re: Rodili jsme v Ostrově Lida, 2 synove 18.9.2000 21:23
***Re: Rodili jsme v Ostrově ALENA,DVĚ DCRY 13.3.2003 12:2
***Re: Rodili jsme v Ostrově la dida 2.6.2004 14:10

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.