| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Těhotenské testy

5.5.2008 13:22:55 micha

Re: těhotná?

Jandy: já to měla podobné. Po dobrání HA jsem nedostala MS. Doktor mi napsal Divinu, prý kvůli nízké hladině estrogenu v mém těle. Jenže ta Divina mi nastartovala prolaktin, který se mi kvůli tomu zvýšil. Já to mám ještě komplikované o sníženou funkci štítné žlázy, se kterou se léčím už cca 10 let. No a teď mi endokrinoložka napsala k medocriptine, kde taky píšou takový "strašáky", ale taky tam píšou, že v některých případech ty léky může lékař nechat i po dobu těhotenství. Doktorka mi řekla, že na těch letáčcích toho napíšou radši víc než aby to tam chybělo. Prostě farmac. firmy se tím jen jistí. Já měla MS dostat minulý týden a ještě nepřišla, tak jsem si dnes dělala test a čárka tam je skoro neviditelná. Tak nevím jestli ty prášky , který beru můžou ovlivnit výsledek těhu testu nebo ne. A doktorka má jako na potvoru dovolenou :( Nevíte někdo? A kde se dají sehnat ty super citlivý testy 10mlU/ml???
Odpovědět
Průběh diskuze (4 názorů)
těhotná? Jandy 30.4.2008 17:26
*Re: těhotná? Vojtami56 30.4.2008 18:8
*Re: těhotná? micha 5.5.2008 13:22
**Re: těhotná? Vojtami56 5.5.2008 13:47

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.