| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Zdraví : Dětská mozková obrna

Re: Gratulace

Renato, to víš, že Jindřiška hrozně pozoruju. Pozorovala jsem ho už kvůli obrně (a stejně jsme nepoznali tu hypotonii) a teď kvůli autismu. Já myslím, že je to asi normální. Potřebovali bychom pro uklidnění aby se nám na něj někdo podíval. Už se mi snad podařilo jednu psycholožku sehnat, co by byla svolná.
Jindřišek má 13 měsíců, stále se plazí, i když už trochu přizvedává břicho. Neříká slova, neukazuje, nedělá paci-paci. Dlouho si vydrží hrát sám, nevyžaduje pozornost. Oční kontakt sice navazuje, ale jen málo. No, úplně jak Ríša.
Holky přemýšlím, jestli nemám trvat na vyšetření neurologickým. Dětská mne tam zatím neposlala, byly jsme jen u rehabky. Ve středu jdu na neurologii s Ríšou, tak se asi zeptám přímo neurologa co si o tom myslí.
Odpovědět
Průběh diskuze (5 názorů)
Gratulace Žlababa (Postižené Děti cz) 30.4.2008 9:6
*Re: Gratulace Renata, www.jakublaga.wz.cz 30.4.2008 21:42
**Re: Gratulace Žlababa (Postižené Děti cz) 2.5.2008 16:41
***hezký večer Amelie a králíci 2.5.2008 18:19
****Žlababo, Mamadvou 3.5.2008 11:39

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.