| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Zdraví : Dětská mozková obrna

Gratulace

Markétce a Bobíkovi všechno nejlepší k narozeninám! A Lucko, moc gratuluju k miminku na cestě. A závidím. Já jsem vždycky chtěla tři děti. A když mám dva kluky, o to víc bych chtěla zkusit tu holčičku. Ale už mám strach. Bojíme se teď, že Jindřišek je taky autistický. Už jsem z té odborné literatury naprosto zblblá.
Holky obrací se teď na mne po těch článcích hodně maminek mailem. Teď třeba jedna z Pardubic, co má kluka, který se začal plazit až ve 13 měsících, ale nikdy nebyla poslána na žádnou rehabilitaci. Kluk už má 3 roky. Neznáte některá v těch končinách dobrou rehabku a neurologa?
Jo, byla jsem se teď podívat v Eliadě. Mají tam moc pěknou herničku pro děti. Je to malinké, ale myslím, že pár by se nás tam s dětma vlezlo. Na zemi je koberec a je tam hlavně taky bazén s balónkama. Opravdu bych zvážila, jestli neudělat příští sraz tam. Možná by to šlo domluvit. Možná i s nějakýma dobrovolníkama, co by nám v herně nebo na dvorku hlídali děti. To by přeci bylo úžasný, ne?
No v té sestavě, co jsme se sešli teď - já, Katka, Rony a dvě děti bysme se tam vlezli určitě :-D
Odpovědět
Průběh diskuze (5 názorů)
Gratulace Žlababa (Postižené Děti cz) 30.4.2008 9:6
*Re: Gratulace Renata, www.jakublaga.wz.cz 30.4.2008 21:42
**Re: Gratulace Žlababa (Postižené Děti cz) 2.5.2008 16:41
***hezký večer Amelie a králíci 2.5.2008 18:19
****Žlababo, Mamadvou 3.5.2008 11:39

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.