| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Zdraví : LMD a hyperaktivita

2.5.2008 15:44:51 Bára

Hyperaktivní dospělák

Náhodou jsem sem nakoukla a příspěvky od Jalinky - úplně poznávám svýho mužskýho:-) Dokáže lidi kolem sebe buď vytáčet nebo okouzlovat. Nesoustředí se delší dobu na jednu věc a tak v práci klidně vstane a jde se kouzat po plovoucí podlaze, to jsem viděla na vlastní oči. Věčně něco zapomíná, doporučený dopis ze sociálky najdu až při praní zmuchlaný v kapse, když mu tvrdím, že kalhoty by s košilí měly ladit kouká na mě nechápavě. Srovnání se strýcem Pepinem je dost trefné (taky je nahluchlý).
Ale proč to sem píšu. Za ty čtyři roky co spolu chodíme vidím ohromný pokrok (a to není žádný puberťák, už je v Kristových letech). Dlouho byl nezaměstnaný ač s titulem z VŠ, teď už má slušně placenou práci, jezdí tam na čas, má kamarády, koníčky a píše povídky. Mám ho moc ráda a co na tom, že je trochu "švihlej" - to já ostatně taky. Věřím že i vaše děti najdou milujícího a chápajícího partnera a i kdyby jim to trvalo trochu dýl, že se nakonec do normálního života zařadí.
Odpovědět
Průběh diskuze (1 názorů)
Hyperaktivní dospělák Bára 2.5.2008 15:44

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.