| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Drbárny : Drbárna nejen o hubnutí

28.4.2008 8:28:42 Lili :o)

Re: Ahojky!

Ahoj holky, zdravím při pondělku.
Moc bych vám ještě jednou chtěla poděkovat za podporu. Strašně si toho vážím a moc mi to pomáhá. Dneska je nádherně, já za chvilku jedo do Příbrami k zubaři, potom zpátky do školky a odpoledne do Berouna a do Prahy. Hrozně se těším do auta, ráda jezdím, je to pro mě relax.
Ještě vám chci napsat, že dění posledních měsíců u nás doma mi opravdu otevřelo oči. Myslela jsem si, že máme super vztah a prostě se nám to nemůže stát. Může. Jsem typ člověka, který si ze všeho špatného bere to dobré a teď vidím, jak strašně mě to posílilo. Uvědomila jsem si, že mám rozum na pravém místě a o hodně víc si vážím sama sebe a hlavně znám svoji cenu. Žádnej chlap nestojí za to, abych se trápila. Mám bezva zázemí, rodinu a do budoucna věřím, že toto malé uklouznutí se nám podaří překonat. Manžel mluví o budoucnosti, tak snad. Ovšem poučení pro příště si určitě poneseme oba a to je dobře. Manžel se možná zamyslí nad tím, co by ztratil a já si ho trošku víc budu hlídat. Protože ta nejistota tam asi bude napořád. Ale už dost klábosení. Mám dobrou náladu a i když jedu k zubaři na čištění kanálků - poslední, tak se těším. Hrozně mě nabíjí to sluníčko.
Ještě vám musím napsat dnešní plán jídelníčku. Teď jsem měla kafčo a suchý rohlík, v Příbrami si koupím k obědu gyros jen se zeleninou a večeři si vymyslím odpoledne. Mám docela i hubnoucí náladu, v pátek nám nají přijtet namontovat bazén, tak už jen ta představa plavek mě žene dopředu.
Tak holčiny papan a všem přeju nádherný den plný sluníčka.:-)
Odpovědět
Průběh diskuze (6 názorů)
Co jim říkáte? Ale vážně!!! 8.5Yettynkaa12 27.4.2008 12:34
*Re: Co jim říkáte? Ale vážně!!! jalinka 27.4.2008 22:56
*Ahojky! petrimonky 27.4.2008 23:43
**Re: Ahojky! petrimonky 27.4.2008 23:49
***Re: Ahojky! petrimonky 27.4.2008 23:57
****Re: Ahojky! Lili :o) 28.4.2008 8:28

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.