| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Drbárny : Drbárna nejen o hubnutí

27.4.2008 23:43:00 petrimonky

Ahojky!

Zdravím po delší době! taky mám období útlumu, nic moc nálada. Dneska bylo nádherně, tak jsem byla s kamarádkou a dětma venku na prochajdě v Troji, prošli jsme přez lávku do Stromovky, občas jsme dělali zastávky, kde jsem vypustila prcky, pak je uplácela be-be sušenkama, aby neřvali, když jsem je zas dala do kočáru ;) , nakonec to byl fajn den, ale jsem dost unavená, defakto jsem takhle jezdila skoro celý týden, a návraty byly vždy okolo sedmé večer, a stejně nikdy nejdu spát dřív než před půlnocí, i když si vždycky říkám, že zítra si půjdu brzy lehnout, nakonec stejně nejdu. Teď čekám, až dosuší prádlo sušička, což bude až tak za hodinu ;(( S hubnutím to je beze změny, nemám vůli ani chuť, ach jo. Můj problém je opět sladký, místo abych si udělala zeleninku, salát atd., to jsem líná, tak šáhnu pro něco sladkýho, rohlík se salámem atd. Zítra to zas zkusím, ale nevěřím si.. Dneska jsem náhodou našla fotku, kdy byly Jakubovi 2 roky, na ní jsem měla své váhové minimum 65kg, což bylo na mou kostru fakt hodně málo (od téhle váhy mě dělí pouhých 24kg!!!), hubenej ksicht, na břiše nic.. oj, to mě docela nakoplo, ale ne na dlouho ;) no zkusím, třeba to zrovna půjde.:-)

-Milko- sukně jsou dobrý, fakt ti závidim tvojí postavičku, takovéhle mini sukně jsem si snad nemohla dovolit nikdy! Ty se takhle jen udržuj, víc nepotřebuješ, jsi kočka!!! R^

-Arabart- gratulace k výdrži cvičení, fakt oceňuji, jsi dobrá!!! R^

-Jehlo- na váhu se vybodni, hlavně že ti je větší oblečení, to je důležitější! Jen tak dál! R^

-Evísku- super, že váha jde dolů, fakt ti závidím, i když, jak píšeš, občas zhřešíš, tak jsi dobrá, že to zvládáš tak, aby šla váha dolů, mooc gratulujuuu!!! :-) R^

-Leni- tak že by konečně ten tvůj dostal rozum??? Fakt držím palce, aby to tak bylo, a vše se vracelo do starých kolejí!!!! R^

-Barčo- chválím za výšlap, já mám ráda procházky,ale ne tůry do kopců, takže klobouk dolů, to opravdu dokážu ocenit, protože já bych radši zvolila nějakou rovinku :-D

-Kamčo- tahle jarní kytíí je ode mě jen tak pro radost, trošku sluníčka pro tvou smutnou dušičku :-)
Odpovědět
Průběh diskuze (6 názorů)
Co jim říkáte? Ale vážně!!! 8.5Yettynkaa12 27.4.2008 12:34
*Re: Co jim říkáte? Ale vážně!!! jalinka 27.4.2008 22:56
*Ahojky! petrimonky 27.4.2008 23:43
**Re: Ahojky! petrimonky 27.4.2008 23:49
***Re: Ahojky! petrimonky 27.4.2008 23:57
****Re: Ahojky! Lili :o) 28.4.2008 8:28

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.