| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Tchán a tchyně

9.12.1999 12:30:52 Lenka

Táta versus zeť

Vážení,
všechny zde diskutující zdravím,jsem ráda,že jsem narazila zrovna na tento server.Jsem rok a půl vdaná a zatím bdlíme u mých rodičů.Mám jeden problém,můj táta neustále za mnou chodí a stěžuje si mi na mého mue.Už opravdu nevím co mám dělat.Dnes se ta sitlace vyhrotila natolik,že jsem dokonce i brečela.Nikdy nevíc co manželovi říci,a co ne a nakonec mu stejně řeknu všechno.On je pak naštvaný ....prostě kolotoč.Pokud by mi někdo mohl poradit byla bych ráda.
A ještě jedna věc.Mám problémy s "udržením peněz v peněžence"-máme celkem vysoký výdělky,ale peníze se vždy nějak vypaří a to vzhledem k tomu,že opravujeme domek,opravdu není dobré.Díky za vaše názory a zkušenosti.
Lenka
Odpovědět
Průběh diskuze (3 názorů)
Táta versus zeť Lenka 9.12.1999 12:30
*Re: Táta versus zeť Iva, 27, nastávající maminka 12.12.1999 15:28
*Re: Táta versus zeť Anna, 34 let, tři děti 14.1.2000 12:43

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.